Trwa ładowanie...
d2qmx3s

Poznań. Wypadek przy biokominku. Dwutygodniowy chłopiec wybudzony ze śpiączki

Niemowlę, które zostało poparzone podczas dolewania przez jego matkę paliwa do biokominka, zostało wybudzone ze śpiączki farmakologicznej. Stan trzyletniej dziewczynki jest określany jako stabilny, a matki jako dobry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po wypadku przy biokominku chłopiec trafił do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim
Po wypadku przy biokominku chłopiec trafił do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim (maps.google.pl)
d2qmx3s

Do wypadku doszło w Boże Narodzenie. Dwoje dzieci i matka trafiły do szpitala po tym, jak kobieta dolewała paliwa do biokominka. Wszystkie osoby zostały poparzone. W najcięższym stanie był dwutygodniowy chłopiec. Lekarze walczyli o jego życie. Niemowlę zostało wprowadzone w stan śpiączki farmakolicznej. Dziecko ma poparzone 25 proc. powierzchni ciała.

- Chłopiec został w pełni wybudzony i przeniesiony na oddział poparzeniowy - podał w sobotę dyrektor Wielkopolskiego Centrum Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim Dariusz Bierła, cytowany przez PAP. Decyzja o skali leczenia chirurgicznego ma dopiero zapaść. W grę wchodzi leczenie zachowawcze lub operacyjne.

Przeczytaj: Poznań. Wypadek przy biokominku. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

d2qmx3s

Stan trzyletniej dziewczynki lekarze określają jako stabilny, a matki jako dobry, bez zagrożenia życia. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Początkowo straż pożarna dostała zgłoszenie że doszło do wybuchu kominka. W wyniku nieszczęśliwego wypadku nie doszło do pożaru. Nie został również uszkodzony dom.

Przeczytaj również: Poznań. Wypadek przy biokominku. Lekarze walczą o życie dwutygodniowego chłopca

Zobacz też: Córki boją się o Magdalenę Adamowicz. "Powiedziałam, że im założę kamizelkę kuloodporną"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qmx3s

Podziel się opinią

Share
d2qmx3s
d2qmx3s
Więcej tematów