Trwa ładowanie...

Potwór z Loch Ness. Nagrano niesamowity film. Autor nie mógł uwierzyć

Nie znika ekscytacja wokół potwora z jeziora Loch Ness. Właśnie wybuchła na nowo za sprawą nagrania, które trafiło do sieci. - Nie mogłem w to uwierzyć. Kilka razy przewijałem - mówi autor filmu.

Share
Potwór z Loch Ness? Nowe, sensacyjne nagranie
Potwór z Loch Ness? Nowe, sensacyjne nagranie
d1r74pu

Co jakiś czas pojawiają się nowe teorie wokół "potwora z Loch Ness". Zagadka od wieków jest nierozwikłana. Pierwsze wzmianki o stworze mają ponad 1300 lat. Cały czas trwają badania jeziora. Są tacy, którzy twierdzą, że "potwór" jest w rzeczywistości ogromnym sumem, inni przekonują, że mamy do czynienia z wielkim węgorzem. Według prof. Neil Gemmell z Uniwersytetu w Otago może być także jesiotrem.

Do sieci trafiło sensacyjne nagranie kajakarza, który nagrywał jezioro dronem. Po tym, jak 54-letni Richard Mavo opublikował wideo, w internecie zawrzało.

Na nagraniu widać wielki cień, który kształtem przypominał Nessi. Kajakarz początkowo tego nie zauważył, ale reakcje internautów były natychmiastowe.

loch ness

"Nie mogłem w to uwierzyć. Kilka razy przewijałem materiał - mówi "Daily Mail" Richard Mavo. Dodał, że w tym miejscu nie było żadnych korzeni, powalonych drzew. Dodaje, że oczywiście może to być "gra cieni", ale niczego nie można być pewnym.

d1r74pu

Wideo kajakarza już stało się hitem.

Loch Ness Monster caught on drone footage by camper - September 2021

Zbadali DNA Loch Ness. Dokonali zaskakującego odkrycia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1r74pu

Podziel się opinią

Share
d1r74pu
d1r74pu
Więcej tematów