Trwa ładowanie...
d4e8826

Poseł PiS płonie teraz ze wstydu? Tego się nie spodziewał

Rzecznik PiS Adam Hofman został obdarowany przez PSL nietypowym prezentem - burakiem. Podarunek został przyniesiony do biura PiS w sejmie. To reakcja na wypowiedź Hofmana sprzed kilku dni, w której skrytykował piosenkę wyborczą PSL.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł PiS płonie teraz ze wstydu? Tego się nie spodziewał
(PAP)
d4e8826

Zobacz, co powiedział Adam Hofman
Zobacz teledysk wyborczy PSL

Hofman, komentując piosenkę wyborczą ludowców, powiedział: "z PSL-em to jest tak, że te chłopy wyjechali ze swoich miasteczek, wsi, trafili do Warszawy - zdziczeli, zbaranieli: tańczą, śpiewają, głosują za ustawami np. (...) za związkami partnerskimi; chłopy wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło".

Wypowiedź Hofmana skrytykował w czasie weekendu zarówno premier Donald Tusk, jak i szef PSL wicepremier Waldemar Pawlak.

d4e8826

Z burakiem cukrowym dla Hofmana do biura PiS w sejmie wybrał się m.in. brat posła Eugeniusza Kłopotka - Andrzej. Do nietypowego prezentu - umieszczonego w koszyku - dołączył fotografię drapiącego się po głowie szympansa z podpisem: "Coś się poplątało".

- Kiedy na to spojrzy choć raz w tygodniu, to już więcej plątać mu się nie będzie i nie tylko polskiego rolnika, ale przede wszystkim mieszkańca wsi i małych miasteczek nie będzie obrażał - powiedział Andrzej Kłopotek.

Eugeniusz Kłopotek na konferencji prasowej w sejmie oświadczył: "Pozwólcie państwo, że się przedstawię. Nazywam się Eugeniusz Kłopotek i jestem mieszkańcem wsi. Przyznaję się szczerze i uczciwie, należę do tej nacji chłopów, którzy podobno - tak przynajmniej wynika ze słów pana posła Hofmana, a podtrzymanych przez pana prezesa Kaczyńskiego - zbaranieli tu w Warszawie, zdziczeli i zgłupieli".

Odnosząc się do prezentu dla Hofmana, powiedział: Mam nadzieję, że inteligencja pana posła Hofmana potrafi dostrzec aluzję"

d4e8826

Podziel się opinią

Share

d4e8826

d4e8826
d4e8826
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów