Trwa ładowanie...

Poseł PiS płonie teraz ze wstydu? Tego się nie spodziewał

Rzecznik PiS Adam Hofman został obdarowany przez PSL nietypowym prezentem - burakiem. Podarunek został przyniesiony do biura PiS w sejmie. To reakcja na wypowiedź Hofmana sprzed kilku dni, w której skrytykował piosenkę wyborczą PSL.

Share
Poseł PiS płonie teraz ze wstydu? Tego się nie spodziewałŹródło: PAP
d2k6t4m

Hofman, komentując piosenkę wyborczą ludowców, powiedział: "z PSL-em to jest tak, że te chłopy wyjechali ze swoich miasteczek, wsi, trafili do Warszawy - zdziczeli, zbaranieli: tańczą, śpiewają, głosują za ustawami np. (...) za związkami partnerskimi; chłopy wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło".

Wypowiedź Hofmana skrytykował w czasie weekendu zarówno premier Donald Tusk, jak i szef PSL wicepremier Waldemar Pawlak.

d2k6t4m

Z burakiem cukrowym dla Hofmana do biura PiS w sejmie wybrał się m.in. brat posła Eugeniusza Kłopotka - Andrzej. Do nietypowego prezentu - umieszczonego w koszyku - dołączył fotografię drapiącego się po głowie szympansa z podpisem: "Coś się poplątało".

- Kiedy na to spojrzy choć raz w tygodniu, to już więcej plątać mu się nie będzie i nie tylko polskiego rolnika, ale przede wszystkim mieszkańca wsi i małych miasteczek nie będzie obrażał - powiedział Andrzej Kłopotek.

Eugeniusz Kłopotek na konferencji prasowej w sejmie oświadczył: "Pozwólcie państwo, że się przedstawię. Nazywam się Eugeniusz Kłopotek i jestem mieszkańcem wsi. Przyznaję się szczerze i uczciwie, należę do tej nacji chłopów, którzy podobno - tak przynajmniej wynika ze słów pana posła Hofmana, a podtrzymanych przez pana prezesa Kaczyńskiego - zbaranieli tu w Warszawie, zdziczeli i zgłupieli".

Odnosząc się do prezentu dla Hofmana, powiedział: Mam nadzieję, że inteligencja pana posła Hofmana potrafi dostrzec aluzję"

d2k6t4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k6t4m
d2k6t4m
Więcej tematów