WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
samoobrona
21-09-2006 (13:20)

Poseł Jan Bestry wykluczony z klubu Samoobrony

Poseł Jan Bestry został wykluczony z klubu Samoobrony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Zostałem wyrzucony za namawianie innych posłów do zmiany klubu. Andrzej Lepper postawił wniosek o wykluczenie mnie, tylko dwóch posłów głosowało przeciw - powiedział Bestry.

Bestry był wymieniany w prasie jako lider "secesjonistów" w Samoobronie.

Andrzej Lepper potwierdził że poseł Jan Bestry został wykluczony z klubu Samoobrony. Powiedział, że powodem wykluczenia Bestrego z klubu było to, że namawiał on innych posłów Samoobrony do opuszczenia szeregów jej klubu. Dodał, że jeśli Bestry chciał wyjść z klubu Samoobrony, to klub mu teraz w tym pomógł.

WP

Niewykluczone, że oprócz Jan Bestrego jeszcze 2 - 3 osoby zechcą opuścić klub Samoobrony - ocenił szef partii.

Szef Samoobrony oświadczył: "niech nikt nie myśli, że nieuczciwe i nielojalne działania wobec koalicjanta udadzą się". Jak ktoś chce się kiwać, to się "zakiwa" - dodał. Lepper oświadczył, że "podchody" różnych ugrupowań mające na celu "wyciągnięcie" kilkunastu posłów z klubu Samoobrony nie powiodą się. Odejść mogą - według niego - jeszcze 2-3 osoby.

Polub WP Wiadomości
WP
WP