Trwa ładowanie...

Pościg ulicami Szczecina. Ranna policjantka

Policyjny pościg w centrum Szczecina za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jeden z mężczyzn, który po porzuceniu samochodu zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, został już ujęty. Trwają poszukiwania drugiego. W pościgu ranna została funkcjonariuszka - podaje TVP Info.
Share
Pościg ulicami Szczecina. Ranna policjantka
Źródło: WP.PL, Fot: Paweł Kozioł
d268uw4

- Policjanci prowadzili pościg za samochodem marki Rover, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uruchomione zostały działania blokadowe, radiowóz zatarasował drogę na trasie, którą kierował się pościg. Samochód wyminął jednak blokadę. Niestety radiowóz, który jechał za autem uderzył w radiowóz blokujący - poinformowała TVP Info mł. asp. Mirosława Rudzińska z KWP w Szczecinie.

W wyniku zderzenia ucierpiała policjantka. Ranna funkcjonariuszka trafiła do szpitala z obrażeniami głowy, podejrzeniem wstrząśnienia mózgu i złamanym nadgarstkiem. W chwili zdarzenia była przytomna - podaje serwis radioszczecin.pl.

Uciekinierzy porzucili swój samochód kilkaset metrów dalej, w okolicach ulicy Noakowskiego. Jeden z mężczyzn został ujęty. Trwają poszukiwania drugiego.

Źródło: TVP Info, radioszczecin.pl

d268uw4

Podziel się opinią

Share
d268uw4
d268uw4
Więcej tematów