Trwa ładowanie...

Porzucony 7-latek próbował sprzedać pluszaka za jedzenie. Rodzice przyznają się do winy

• W sierpniu oficer policji Steve Dunham odnalazł na ulicy przerażonego 7-latka, który próbował... sprzedać swojego pluszaka w zamian za coś do jedzenia
• Tammi i Michael Bethel, rodzice chłopca, przyznają się do winy - postawiono im zarzuty dotyczące narażenia życia dzieci na niebezpieczeństwo
• Parze grozi do 6 miesięcy więzienia

Share
Porzucony 7-latek próbował sprzedać pluszaka za jedzenie. Rodzice przyznają się do winy
Źródło: Facebook
d1tair4

W sierpniu br. oficer policji z Ohio, Steve Dunham, odnalazł na ulicy przerażonego 7-latka, który twierdził, że od kilku dni nie miał w ustach jedzenia. Kiedy zaskoczony funkcjonariusz usłyszał, że chłopiec usiłuje sprzedać swojego pluszaka w zamian za jedzenie, kupił dziecku kanapkę.

27 września odbędzie się proces rodziców chłopca, Tammi i Michaela Bethel. Okazuje się, że para ma czterech starszych synów, których wychowywała w mieszkaniu zaśmieconym butelkami od alkoholu i cuchnącego kocim moczem. Chłopcy trafili tymczasowo do domów dziecka.

Tammi i Michaelowi grozi kara... 6 miesięcy więzienia. Pełnomocnik pary zapowiedział, że jego klienci będą ubiegali się o odzyskanie prawa do opieki nad dziećmi.

d1tair4

Podziel się opinią

Share
d1tair4
d1tair4
Więcej tematów