Trwa ładowanie...
d3f429t

Poruszające słowa Magdaleny Adamowicz. "Przed nami trudny czas"

Magdalena Adamowicz opublikowała zdjęcie z tragicznie zmarłym mężem i rodziną. Przyznaje, że przed jej bliskimi trudny czas pierwszych świąt bez Pawła Adamowicza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Adamowicz z mężem i rodziną
Magdalena Adamowicz z mężem i rodziną (Facebook.com)
d3f429t
  • Magdalena Adamowicz mówi o trudnym czasie związanym ze świętami
  • Niemal rok temu zmarł jej mąż Paweł Adamowicz
  • Śledztwo ws. śmierci prezydenta Gdańska trwa

"Kochani, to już 11 miesięcy bez Pawła. Przed naszą rodziną trudny czas pierwszych świąt bez niego. Bardzo dziękuję za życzliwość, dobre słowo, uśmiech, z którymi spotykam się na co dzień" – napisała Magdalena Adamowicz.

Europosłanka dodaje, że w styczniu minie rok od tragicznych wydarzeń, w wyniku których zmarł jej mąż. "Chciałabym, abyśmy byli wszyscy razem. Paweł zawsze mówił, że Gdańsk to miasto wolności i solidarności. To właśnie solidarność od lat buduje naszą gdańską wspólnotę. Proszę Was bądźmy tam po raz kolejny. Wszyscy. Dla Pawła!" – podkreśliła Magdalena Adamowicz.

d3f429t

W styczniu 2019 Paweł Adamowicz, jak co roku, brał aktywny udział w uroczystościach charytatywnych związanych z finałem WOŚP. W czasie finału, tuż przed godz. 20:00 wygłosił uroczyste przemówienie. Wtedy na scenę wszedł napastnik i zadał prezydentowi Gdańska trzy ciosy nożem. Paweł Adamowicz zmarł dzień później. W sprawie został zatrzymany Stefan W., karany wcześniej m.in. za rozboje. Kamery zarejestrowały jak atakuje polityka.

Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa Pawła Adamowicza. Stefan W. ma przejść kolejne badania psychiatryczne.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3f429t

Minister w niezręcznej sytuacji. Mówi o odejściu Marka Suskiego z KPRM

d3f429t

Podziel się opinią

Share
d3f429t
d3f429t
Więcej tematów