Trwa ładowanie...
d2v0w18

Pomodlisz się i posilisz. Żelki Haribo i dania z grilla na cmentarzach

W trakcie długiego stania nad grobami może zgłodnieć lub przemarznąć, o czym doskonale wiedzą sprzedawcy. W tym roku przy niektórych cmentarzach można nie tylko pomodlić się, ale również najeść.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stragan przy cmentarzu
Stragan przy cmentarzu (WP.PL, Fot: Zdjęcie czytelnika)
d2v0w18

Stragany z pańską skórką lub obwarzankami niewielu dziwią, ale dania z grilla i ciepłe napoje w centrum cmentarza, to już dosyć nietypowa oferta. Użytkownik Twittera opublikował zdjęcie z reklamą przypiętą do drzewa przy cmentarzu.

Z kolei przy jednym z cmentarzy w Gdańsku można kupić żelki Haribo i halloweenowe maski. We Wszystkich Świętych sprzedawcy dwoją się i troją o to, aby jak najwięcej zarobić. Przed cmentarzem w Ostrowie Wielkopolskim dwóćh handalarzy pobiło się o miejsce gdzie mogliby rozłożyć swój stragan. Doszło między nimi do przepychanki, która skończyła się dla jednego z nich złamaniem nogi.

d2v0w18

Stragany przed cmentarzach wyrastają jak grzyby po deszczu, ale gdyby ktoś jednak nie miał okazji kupić zniczy przed wejściem na ich teren, to może skorzystać ze "zniczomatu". W Szczepanowie, niewielkiej wsi w woj. kujawsko-pomorskim zamontowano automat z wkładami.

Stragan przy cmentarzu WP.PL
Stragan przy cmentarzu (WP.PL, Fot: Zdjęcie czytelnika)
Automat z wkładami do zniczy WP.PL
Automat z wkładami do zniczy (WP.PL, Fot: Zdjęcie czytelnika)

Takie widoki jeszcze kilka lat temu mogły dziwić, a dziś powoli stają się normą. Widzieliście nietypową ofertę na straganach przy cmentarzach? Jeżeli tak, to wysyłajcie nam zdjęcia na adres dziejesie@wp.pl.

Przesyłając zdjęcie lub filmik na adres dziejesie@wp.pl potwierdzasz, że jesteś jego autorem i zgadzasz się na jego wykorzystanie na portalu Wirtualna Polska, naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz w Telewizji WP, jak również, że wszystkie osoby utrwalone w tych materiałach wyraziły zgodę na takie wykorzystanie.

d2v0w18

Podziel się opinią

Share
d2v0w18
d2v0w18