Trwa ładowanie...

Polsce nie grożą zamachy terrorystyczne. Minister tłumaczy w TVP, że to dzięki PiS

Mariusz Błaszczak w porannym programie TVP Info odniósł się m.in. do kwestii zamachów terrorystycznych. Przekonywał, że gdyby w Polsce wciąż rządziła koalicja PO-PSL, obywatele nie mogliby czuć się bezpieczni.

Share
Polsce nie grożą zamachy terrorystyczne. Minister tłumaczy w TVP, że to dzięki PiSŹródło: TVP Info, fot: screen
d4aobpy

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak był Gościem Poranka w TVP Info. Odniósł sie m.in. do sprawy Bartłomieja Misiewicza, który został w środę zawieszony w prawach członka PiS przez Jarosława Kaczyńskiego, a także wyrzucony z Polskiej Grupy Zbrojeniowej, w której dopiero co zaczął pracę. Wszystko to po medialnych doniesieniach o jego gigantycznych zarobkach.

Zdaniem Błaszczaka to tylko "drobna sprawa, która rozrosła się do skali medialnej", a obecne działania mają na celu poprawę wizerunku PiS.

Minister zabrał również głos w sprawie zamachów terrorystycznych i bezpieczeństwa Polski. "W Polsce zamachów terrorystycznych nie ma, dlatego, że Polska wycofała się z decyzji, którą podjął rząd poprzedni, rząd koalicji PO-PSL, przyjmowania tysięcy emigrantów, zwanych uchodźcami."

d4aobpy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aobpy
Więcej tematów