Trwa ładowanie...
d380jmo

Politycy PO spotkali się z Donaldem Tuskiem. Miejsce stanowi problem dla internautów

Donald Tusk, Grzegorz Schetyna i Rafał Trzaskowski znają się od dawna z PO. Jednak rzadko ich można było zobaczyć razem, od kiedy pierwszy z wymienionych został szefem Rady Europejskiej. Teraz politycy spotkali się w Brukseli, gdzie rozmawiali o "najważniejszych sprawach dla Polski".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski pochwalił się na Twitterze zdjęciem z Brukseli
Rafał Trzaskowski pochwalił się na Twitterze zdjęciem z Brukseli (Twitter)
d380jmo

Poseł Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski pochwalił się na Twitterze zdjęciem z Brukseli. Widać na nim, jak rozmawia z przewodniczącym PO Grzegorzem Schetyną i szefem Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem. I to właśnie na obecność ostatniego z wymienionych polityków zwrócili uwagę internauci. Pytają, o czym politycy działający w Polsce rozmawiali z przedstawicielem unijnej instytucji.

Pytają, mimo że Trzaskowski zdradził to w komentarzu. "W Brukseli rozstrzygają się sprawy najważniejsze dla Polski: przyszłość strefy euro, budżet unijny, polityka migracyjna, polityka obronna. Jest o czym rozmawiać" - napisał polityk PO.

"Wolałbym, aby to w Polsce rozstrzygały się sprawy najważniejsze dla Polski" - podkreślił jeden z internautów. "A w czyim imieniu rozmawiacie? Nie przypomina sobie aby polski parlament udzielił wam mandatu do prowadzenia jakichkolwiek rozmów w imieniu rządu" - zwrócił uwagę kolejny. Inny internauta nazwał polityków "kapusiami".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d380jmo

Podziel się opinią

Share
d380jmo
d380jmo
Więcej tematów