Trwa ładowanie...

Policja zatrzymała płatnego mordercę. 17-latek zabił 30 osób

Kolumbijska policja zatrzymała płatnego mordercę, który na swoim koncie ma 30 ofiar. Schwytany miał działać na zlecenie jednego z karteli narkotykowych. Ma zaledwie 17 lat.

Share
Policja zatrzymała płatnego mordercę. 17-latek zabił 30 osób
Źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
dmfood7

Młody morderca przyjął ksywkę "Frijolito", czyli "Fasolka". Pseudonim, według tamtejszych mediów, mógł zostać zainspirowany jedną z kolumbijskich powieści o płatnym mordercy. 17-latek był tropiony przez kilka miesięcy przez specjalny oddział policji. Wpadł w mieście Cali, które słynie z działalności przestępców narkotykowych.

Śledczy twierdzą, że "Fasolka" po raz pierwszy zabił w wieku 12 lat. Uważają także, że młody morderca jest przywódcą gangu o nazwie "Los del Ave". Ostatnią zbrodnią 17-latka było podwójne morderstwo w galerii handlowej. Chłopak najpierw zastrzelił mężczyznę stojącego przed stoiskiem jubilerskim, a później ochroniarza, który próbował go zatrzymać.

Według policji "Fasolka" ma na swoim koncie już 30 ofiar. - Będziemy pracowali nad schwytaniem jego współpracowników - powiedział szef policji Hugo Casas. Morderca znajduje się aktualnie w zakładzie poprawczym. Zostanie przeniesiony do więzienia jak tylko skończy 18 lat.

dmfood7

Podziel się opinią

Share
dmfood7
dmfood7
Więcej tematów