Trwa ładowanie...
d2pjsn0

Policja z Poznania szuka 13-letniego Jana Płukarza. Zaginął w trakcie wycieczki. Widziałeś go?

Poznańska policja opublikowała rysopis i zdjęcie 13-letniego Jana Płukarza, wychowanka domu dziecka, który przed tygodniem zaginął w trakcie wycieczki w okolicach Term Maltańskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja z Poznania szuka 13-letniego Jana Płukarza. Zaginął w trakcie wycieczki. Widziałeś go?
(KWP w Poznaniu)
d2pjsn0

18 sierpnia grupa wychowanków domu dziecka przebywała w rejonie Term Maltańskich na wycieczce. W jej trakcie jeden z 13-latków oddalił się od reszty kolegów i uciekł. Ponieważ do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić, co się z nim stało, wielkopolska policja zdecydowała się opublikować jego rysopis i zdjęcie.

Zaginiony to Jan Płukarz. Ma 168 cm wzrostu, około 60 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, proste, krótkie włosy, pełne uzębienie. Nie ma żadnych znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia 13-latek był ubrany w pomarańczowe, sportowe buty, krótkie spodenki, biały T-shirt, miał też przy sobie czarny plecak Nike. Nie posiadał przy sobie dokumentów oraz telefonu komórkowego.

- Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Nowe Miasto pod numerami telefonu 61-841-58-32 lub 61-841-123-11 oraz 997 – apelują policjanci.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2pjsn0

Podziel się opinią

Share
d2pjsn0
d2pjsn0
Więcej tematów