Trwa ładowanie...
d3yka9r

Pogoda. Pierwszy szron na szybach i kwiatach? To przymrozki!

Pogoda pod koniec października nie rozpieszcza. Jest nie tylko zimniej w ciągu dnia, ale pojawiły się także poranne przymrozki. Te ostatnie uchwyciliście na zdjęciach przesłanych na Dziejesię. Oszronione szyby, trawa i kwiaty to pierwsze oznaki końca złotej jesieni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda. Pierwsze przymrozki zaskoczyły naszych internautów
Pogoda. Pierwsze przymrozki zaskoczyły naszych internautów (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Bartek)
d3yka9r

- Człowiek chce wsiąść na rower, myśli że pojedzie do pracy a tu niespodzianka! Mamy pierwsze przymrozki. Spójrzcie no na to siedzonko - napisał pan Robert, który zdjęciem podzielił się z redakcją Dziejesię.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się

Pogoda. Pierwsze przymrozki Czytelników WP

I nie był w błędzie. Wielu naszych czytelników przesłało do nas zdjęcia tego, co rano zastali na swoich posesjach. Oszronione trawy i kwiaty to motywy, które przewijały się na wielu z nich.

d3yka9r

- Wspaniały widok. Nie mogłem znieść już tej pochmurnej pogody. Teraz może i jest zimniej, ale za to jak ładnie. Lubię te pierwsze przymrozki, gdy na drzewach mamy jeszcze kolorowe liście, które z rana zdobią lodowe wzorki - napisał pan Bartek, który do naszej redakcji przesłał zdjęcia ze swojej drogi do pracy.

Zobacz także: Warszawa. Kaczor Biegus znalazł dom na Białołęce

Pogoda. "Przymrozki potrafią zdziałać cuda"

Zmianę pogody idealnie odzwierciedlają także zdjęcia pana Krzysztofa, na których widzimy zamarznięte szyby stojących przy drodze samochodów. - Spójrzcie sami, toż to prawdziwe lodowe pióropusze, kwiaty i gałęzie. Przymrozki na szybach potrafią zdziałać cuda - dodaje pan Bartek, który również przesłał takie zdjęcie.

Źródło: dziejesie.wp.pl

Naszemu czytelnikowi udało się uchwycić także lodowe igiełki, które przyozdobiły jedną z pajęczyn. - Skryła się w cieniu. Dookoła szron powoli zaczynał topnieć, ale ta pajęczyna wyglądała jak zastygła - tłumaczył internauta.

d3yka9r

Jego zachwyt podziela także internautka Kate, która z samego rana wybiegła do ogródka, by wykonać zjawiskowe zdjęcie oszronionej stokrotki.

Źródło: dziejesie.wp.pl
dziejesie.wp.pl
Podziel się

Jednak nie u wszystkich przymrozki wywołują uśmiech na twarzy. - Nienawidzę zimy i skrobania szyb z rana. To zdjecie wyraża więcej niż tysiąc słów - pisze pani Magda z Sochaczewa.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się
d3yka9r

Pogoda. Przymrozki także na 1 listopada

Pogoda na początku listopada ma nagle się zmienić. Słoneczną, ale chłodną aurę w sobotę rano zastąpi front niżowy, który przyniesie chmury, deszcz i wiatr, ale także i wyższą temperaturę.

Mimo, że poranne przymrozki z nami pozostaną, temperatura w ciągu dnia będzie wyższa niż w czwartek czy piątek. Wszystko to za sprawą wyżu, który przesunie się znad Rumunii i Mołdawii nad południową Rosję. Do głosu dojdzie głęboki i rozległy ośrodek niżowy, który zbliży się do Polski znad Atlantyku i Wysp Brytyjskich.

AKTUALNĄ PROGNOZĘ POGODY ZNAJDZIECIE TUTAJ

Resztę Waszych zdjęć prezentujemy w galerii poniżej. Serdecznie dziękujemy Arturowi, Sebastianowi, Michałowi i Zosi. Zachęcamy pozostałych Czytelników WP do podsyłania swoich materiałów!

Źródło: dziejesie.wp.pl

A jak wyglądają Wasze poranki za oknem? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz nagrania!

d3yka9r

Podziel się opinią

Share

d3yka9r

d3yka9r
Więcej tematów