Trwa ładowanie...
ycipk-2hurqk
pizza

Poczęstował kolegów pizzą z marihuaną. Mężczyźni dostali nietypowych objawów

Młody informatyk pracujący w łódzkim oddziale firmy Comarch przyniósł do pracy przygotowaną przez siebie pizzę, którą poczęstował kolegów. Po zjedzeniu jej trzech mężczyzn trafiło do kliniki ostrych zatruć z nietypowymi objawami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poczęstował kolegów pizzą z marihuaną. Mężczyźni dostali nietypowych objawów
(Flickr)
ycipk-2hurqk

Zaraz po spożyciu źle się poczuli. Mieli lęki, podwyższone ciśnienie, przyśpieszone bicie serca i halucynacje. Siedząc przed komputerem nie wiedzieli na co patrzą. Po chwili stracili przytomność i wtedy wezwano do firmy karetkę pogotowia. Informatycy zostali przewiezieni do kliniki ostrych zatruć, gdzie zrobiono im badania, które potwierdziły obecność narkotyku.

Jak donosi Express ilustrowany toksykolodzy zastanawiają się dlaczego wystąpiły u nich tak nieswoiste objawy. Po marihuanie humor z reguły się poprawia, a u zatrutych informatyków wystąpiło pogorszenie nastroju.

Mężczyzna, który przyniósł do pracy pizzę z nietypowym dodatkiem przyznał się, że specjalnie ją dodał, bo chciał zrobić żart kolegom.

ycipk-2hurqk

Firma Comarch przekazała nam swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie: "W poniedziałek kilku pracowników łódzkiego oddziału firmy po zjedzeniu pizzy przygotowanej przez jednego z kolegów, poczuło się słabo. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala skąd, po konsultacjach z lekarzami, zostali wypisani do domów jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem. Mężczyźni czują się już dobrze i wrócili do pracy. Wspólny obiad był prywatną inicjatywą mężczyzn. Firma nie kontroluje pracowników w kwestiach spożywanych przez nich posiłków. Zostały już podjęte odpowiednie działania wyjaśniające całe zajście".

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2hurqk

ycipk-2hurqk
ycipk-2hurqk
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów