Trwa ładowanie...
pizza
22-03-2017 07:37

Poczęstował kolegów pizzą z marihuaną. Mężczyźni dostali nietypowych objawów

Młody informatyk pracujący w łódzkim oddziale firmy Comarch przyniósł do pracy przygotowaną przez siebie pizzę, którą poczęstował kolegów. Po zjedzeniu jej trzech mężczyzn trafiło do kliniki ostrych zatruć z nietypowymi objawami.

Poczęstował kolegów pizzą z marihuaną. Mężczyźni dostali nietypowych objawówŹródło: Flickr
d4bp8hv
d4bp8hv

Zaraz po spożyciu źle się poczuli. Mieli lęki, podwyższone ciśnienie, przyśpieszone bicie serca i halucynacje. Siedząc przed komputerem nie wiedzieli na co patrzą. Po chwili stracili przytomność i wtedy wezwano do firmy karetkę pogotowia. Informatycy zostali przewiezieni do kliniki ostrych zatruć, gdzie zrobiono im badania, które potwierdziły obecność narkotyku.

Jak donosi Express ilustrowany toksykolodzy zastanawiają się dlaczego wystąpiły u nich tak nieswoiste objawy. Po marihuanie humor z reguły się poprawia, a u zatrutych informatyków wystąpiło pogorszenie nastroju.

Mężczyzna, który przyniósł do pracy pizzę z nietypowym dodatkiem przyznał się, że specjalnie ją dodał, bo chciał zrobić żart kolegom.

Firma Comarch przekazała nam swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie: "W poniedziałek kilku pracowników łódzkiego oddziału firmy po zjedzeniu pizzy przygotowanej przez jednego z kolegów, poczuło się słabo. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala skąd, po konsultacjach z lekarzami, zostali wypisani do domów jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem. Mężczyźni czują się już dobrze i wrócili do pracy. Wspólny obiad był prywatną inicjatywą mężczyzn. Firma nie kontroluje pracowników w kwestiach spożywanych przez nich posiłków. Zostały już podjęte odpowiednie działania wyjaśniające całe zajście".

d4bp8hv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bp8hv
Więcej tematów