Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak. Na ostatnie pożegnanie producenta przybyło wiele znanych osób

Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka rozpoczęła się w czwartek o godzinie 19 w kościele Św. Józefa Oblubieńca NPM w Konstancinie-Jeziornie. W nabożeństwie udział wzięło wielu przedstawicieli polskiego show-biznesu.
Share
Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Przed Kościołem ustawiono telebim
Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Przed Kościołem ustawiono telebimŹródło: East News, Fot: PIOTR MOLECKI
d96t4x7

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. W czwartek 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna, podczas której bliscy producenta oraz tłumy wiernych mogły go pożegnać.

Piotr Woźniak-Starak żegnany w kościele w Konstancinie-Jeziornie

We mszy pożegnalnej udział wzięło wiele gwiazd. Piotra Woźniaka-Staraka żegnała m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, bracia Golcowie, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka. Za Piotra Woźniaka-Staraka modliła się również Anna Lewandowska oraz Piotr Kraśko wraz z małżonką. W uroczystości udział wzięła także Agnieszka Woźniak-Starak.

Piotr Kraśko z małżonką na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka East News
Piotr Kraśko z małżonką na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-StarakaŹródło: East News, Fot: PIOTR MOLECKI

Przed kościołem Św. Józefa Oblubieńca NPM w Konstancinie-Jeziornie pojawił się również wielu zwykłych ludzi, którzy czuli potrzebę pożegnania producenta.

Piotra woźniaka- Staraka żegnało wiele osób WP.PL
Piotra woźniaka- Staraka żegnało wiele osóbŹródło: WP.PL, Fot: WP

Jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości pożegnalnych rodzina Piotra Woźniaka-Staraka prosiła, aby po zakończeniu mszy pożegnalnej nie składać im kondolencji. W nekrologu opublikowanym w poniedziałek przekazano również informację, że zamiast kwiatów, będzie można przekazać datki na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademii Samodzielności w Sierpcu lub Fundacji Pegasus, ratującej zwierzęta.

d96t4x7

Uroczystości pogrzebowe potrwają do piątku. Wtedy to, w gronie najbliższej rodziny, zostanie pogrzebana urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka. Uroczystość ma odbyć się w ukochanej przez producenta Fuledzie.

d96t4x7

Podziel się opinią

Share
d96t4x7
d96t4x7
Więcej tematów