Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak. Na ostatnie pożegnanie producenta przybyło wiele znanych osób

Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka rozpoczęła się w czwartek o godzinie 19 w kościele Św. Józefa Oblubieńca NPM w Konstancinie-Jeziornie. W nabożeństwie udział wzięło wielu przedstawicieli polskiego show-biznesu.

Piotr Woźniak-Starak. Na ostatnie pożegnanie producenta przybyło wiele znanych osóbŹródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
dn6b0yy
dn6b0yy

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. W czwartek 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna, podczas której bliscy producenta oraz tłumy wiernych mogły go pożegnać.

Piotr Woźniak-Starak żegnany w kościele w Konstancinie-Jeziornie

We mszy pożegnalnej udział wzięło wiele gwiazd. Piotra Woźniaka-Staraka żegnała m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, bracia Golcowie, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka. Za Piotra Woźniaka-Staraka modliła się również Anna Lewandowska oraz Piotr Kraśko wraz z małżonką. W uroczystości udział wzięła także Agnieszka Woźniak-Starak.

Piotr Kraśko z małżonką na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka East News
Piotr Kraśko z małżonką na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka Źródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI

Przed kościołem Św. Józefa Oblubieńca NPM w Konstancinie-Jeziornie pojawił się również wielu zwykłych ludzi, którzy czuli potrzebę pożegnania producenta.

Piotra woźniaka- Staraka żegnało wiele osób WP.PL
Piotra woźniaka- Staraka żegnało wiele osób Źródło: WP.PL, fot: WP

Jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości pożegnalnych rodzina Piotra Woźniaka-Staraka prosiła, aby po zakończeniu mszy pożegnalnej nie składać im kondolencji. W nekrologu opublikowanym w poniedziałek przekazano również informację, że zamiast kwiatów, będzie można przekazać datki na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademii Samodzielności w Sierpcu lub Fundacji Pegasus, ratującej zwierzęta.

Uroczystości pogrzebowe potrwają do piątku. Wtedy to, w gronie najbliższej rodziny, zostanie pogrzebana urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka. Uroczystość ma odbyć się w ukochanej przez producenta Fuledzie.

dn6b0yy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dn6b0yy
Więcej tematów