Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża. "Jesteś miłością mojego życia" – pisała o Piotrze Woźniaku-Staraku

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w czwartek na mszy w intencji tragicznie zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Wcześniej pożegnała go nekrologiem.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża. "Jesteś miłością mojego życia" – pisała o Piotrze Woźniaku-StarakuŹródło: East News
d1y196k
d1y196k

Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka odbyła się w czwartek 29 sierpnia w kościele w Konstancinie-Jeziornej. W uroczystości udział wzięło wiele gwiazd. W intencji zmarłego producenta modliła się m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Dominika Kulczyk, Grażyna Kulczyk i wielu innych przedstawicieli show-biznesu.

W czwartek po raz pierwszy głos w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka zabrała jego żona Agnieszka Woźniak-Starak. Na łamach Gazety Wyborczej dziennikarka opublikowała nekrolog poświęcony pamięci męża. – "Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja. A.W.S" – pisała w nekrologu Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Dziennikarka związana z TVN przybyła również na mszę żałobną w intencji zmarłego męża. Towarzyszyli jej również pozostali członkowie rodziny, m.in. Jerzy i Anna Starakowie, siostra Piotra Julia Starak.

d1y196k

Uroczystość w kościele Św. Józefa Oblubieńca NPM w Konstancinie-Jeziornie rozpoczęła się o godzinie 19. Mszę odprawiało sześciu księży. Kazanie wygłosił ks. Kazimierz Sowa. – Był przede wszystkim kochanym synem, bratem (…). Wypróbowanym przyjacielem, na którego można było liczyć – mówił duchowny.

Uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka zakończą się w piątek 30 sierpnia. W Fuledzie zostaną wtedy złożone prochy producenta. Udział w uroczystości weźmie tylko najbliższa rodzina.

d1y196k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1y196k
Więcej tematów