Trwa ładowanie...

Pijany 49-latek groził siekierą pracownikom opieki społecznej w Margoninie, bo nie był zadowolony z otrzymanej pomocy

• 49-letni mężczyzna awanturował się w ośrodku pomocy społecznej w Margoninie, bo nie spodobało mu się, że otrzymał tylko bony towarowe na żywność i jedzenie
• W pewnym momencie wyjął siekierę i zaczął uderzać nią w biurko
• Gdy zamachnął się na pracownicę ośrodka, w ostatniej chwili powstrzymała go kierowniczka placówki

Share
Pijany 49-latek groził siekierą pracownikom opieki społecznej w Margoninie, bo nie był zadowolony z otrzymanej pomocy
Źródło: WP.PL, fot: Konrad Żelazowski
d49wqd2

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godz. 9:30. Do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Margoninie przyszedł 49-letni mężczyzna.

- Kilka dni wcześniej otrzymał pomoc w postaci bonów towarowych i jego zdaniem to było za mało – relacjonuje Wirtualnej Polsce Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży. - Zaczął się awanturować i ubliżać pracownicy ośrodka, a pewnym momencie wyjął spod kurtki siekierę. Zaczął nią uderzać o biurko. Hałas sprawił, że do pomieszczenia weszła kierowniczka ośrodka. Gdy otworzyła drzwi mężczyzna właśnie się zamachnął, aby uderzyć pracownicę, ale kierowniczka zdołała go powstrzymać. Doszło do szamotaniny, ale obu kobietom udało się wyrwać siekierę z rąk napastnika – dodaje.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Jedna z kobiet doznała jedynie posiniaczenia ramienia. Awanturnika zatrzymał przybył na miejsce patrol policji.

- Mężczyzna był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu – mówi Karolina Smardz-Dymek.

49-latek do tej pory nie był karany. Zostanie przesłuchany, kiedy tylko wytrzeźwieje. Na razie nie wiadomo, jakie zarzuty postawi mu prokuratura.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d49wqd2

Podziel się opinią

Share
d49wqd2
d49wqd2
Więcej tematów