Trwa ładowanie...
dqzhv5q

Pieniężno. Premier Mateusz Morawiecki na urodzinach u 10-letniej Kaliny

10-letnia Kalina z Pieniężna zaprosiła na swoje urodziny Mateusza Morawieckiego. Premier skorzystał z zaproszenia i pojawił się z kwiatami i prezentami u dziewczynki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pieniężno. Premier Mateusz Morawiecki na urodzinach u 10-letniej Kaliny
Pieniężno. Premier Mateusz Morawiecki na urodzinach u 10-letniej Kaliny (Mateusz Morawiecki)
dqzhv5q

W sobotę premier Matusz Morawiecki odwiedził Pieniężno w woj. warmińsko-mazurskim. Akurat tego dnia swoje urodziny 10. urodziny obchodzi Kalina, mieszkająca w jednej ze wsi, położonej w tej gminie. Dowiedziała się ona o wizycie premiera i wysłała mu zaproszenie na uroczystość na adres kancelarii. Mateusz Morawiecki z zaproszenia postanowił skorzystać.

Matesz Morawiecki, Facebook

Relacje z niecodziennych urodzin premier zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych. "Tort był pyszny, a radość Kaliny i jej mamy na długo pozostaną mi w pamięci. Warto sobie uświadomić, że w tym trudnym, emocjonalnym czasie kryzysu, koronawirusa i kampanii wyborczej najwyższą wartością wciąż pozostaje rodzina, a spory, które prowadzimy, mają tak naprawdę jeden cel - bezpieczną i szczęśliwą przyszłość naszych dzieci" - napisał Mateusz Morawiecki.

dqzhv5q

Opublikował też zdjęcia z tej uroczystości. Na jednym z nich widać, że premier zainteresowaniem ogląda świadectwo szkolne dziewczynki, która najwyraźniej dobrze się uczy, bo jest ono z czerwonym paskiem. Jednak dane jubilatki nie zostały ujawnione.

Mateusz Morawiecki na urodzinach 10-latki. Maseczka w ręce czy na twarzy?

Mateusz Morawiecki, Facebook

Post spotkał się z wieloma życzliwymi komentarzami internautów. "Mimo, że za panem nie przepadam, to jednak muszę przyznać, że bardzo miły gest", "Piękne urodziny, pamięć na wszystkie pozostałe lata. Gratulacje, wszystkiego dobrego" - można było przeczytać.

dqzhv5q

Jednak niektórzy z nich zauważyli, że premier ma maseczkę chroniącą przed zakażeniem koronawirusem, ale trzyma ją w ręce. Wyrażali więc wątpliwości, czy nie powinien jej nosić na twarzy.

Zobacz też: Szarpanina Sławomira Nitrasa z Sebastianem Kaletą. "Wiceminister próbował przerwać konferencję"

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqzhv5q

Podziel się opinią

Share

dqzhv5q

dqzhv5q
Więcej tematów