Trwa ładowanie...
d1d09no

Pcim. Mężczyzna wypadł z jadącego auta. 56-latek zmarł

Nie żyje pasażer, który wypadł z samochodu dostawczego na zakopiance. Mężczyzna doznał obrażeń głowy i został zabrany do szpitala helikopterem LPR. Policja prowadzi czynności wyjaśniające ws. zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do wypadku doszło na zakopiance na wysokości zjazdu na Pcim
Do wypadku doszło na zakopiance na wysokości zjazdu na Pcim (pspmyslenice.pl)
d1d09no

Do tragicznego wypadku doszło w ubiegłą środę na zakopiance w okolicach zjazdu na Pcim (woj. małopolskiej). Samochodem dostawczym do pracy podróżowało sześć osób. Jeden z mężczyzn spał całą drogę. Nagle miał się budzić i powiedzieć coś niewyraźnie, co mogło być zrozumiane, że wysiada. Potem miał otworzyć przesuwane drzwi i wypaść z tylnego siedzenia.

Wypadek spowodował utrudnienia i zablokowanie trasy na około godzinę. Sam 56-latek doznał obrażeń głowy, ale zachował przytomność. Został zabrany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Był operowany. Jak podaje portal se.pl mimo wysiłków lekarzy pacjent zmarł.

d1d09no

Wiadomo, że drzwi auta były sprawne. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające ws. zdarzenia. Ustalają, czy mężczyzna sam wypadł z jadącego auta, czy został wypchnięty. Niejasny jest również stan trzeźwości 56-latka. Świadkowie zapewniają, że ofiara nie spożywała alkoholu. Badanie wykazało jednak prawie pół promila we krwi.

   pspmyslenice.pl
(pspmyslenice.pl)

Zobacz też: Michał Kamiński o swojej chorobie. "Jeżeli mówię ludziom, że warto zmieniać Polskę, to musiałem zmienić siebie"

Źródło: se.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1d09no

Podziel się opinią

Share
d1d09no
d1d09no
Więcej tematów