Trwa ładowanie...
d4ioe5h

Pazura reaguje na hejt. "Sytuacja jest patowa"

– Martwi mnie, że jakąkolwiek aktywność próbujemy wykorzystać przeciwko drugiej osobie – mówi "Newsweekowi" Cezary Pazura. W ostatnich tygodniach aktor zyskał wielu wrogów, głównie w internecie. Za sprawą wypowiedzi o aborcji i poparcia "Różańca do granic" dla wielu stał się żywą definicją hipokryzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura odpowiada na krytykę
Cezary Pazura odpowiada na krytykę (ONS.pl)
d4ioe5h

"Na moim ukochanym drewnianym różańcu najczęściej modlę się o miłość" - tak Cezary Pazura promował akcję "Różaniec do granic", ściągając na siebie gniew internautów i nie tylko. Radny Białogardu Jerzy Harłacz zasugerował aktorowi, by ten "wstawił sobie różaniec w d…ę". Może nie aż tak dosadnie, ale wciąż, setki osób zarzuciły Pazurze hipokryzję, wypominając mu dwa rozwody (aktor w 2009 r. ożenił się po raz trzeci). Nie lepiej było, kiedy na antenie TVP1 artysta stwierdził, że jemu i jego żonie "aborcja nie jest po drodze". W rozmowie z "Newsweekiem" odpiera ataki.

– Za chwilę może się zdarzyć, że będziemy się bali wychylić nos w jakiejkolwiek sprawie. I nie chodzi tu tylko o sprawy wiary. (…) Dziś nawet jeśli artysta chce pomóc choremu dziecku, od razu oskarżany jest o hipokryzję i robienie sobie pozytywnego PR-u. Sytuacja jest patowa – uważa Pazura. – Chcesz zrobić coś dobrego, a możesz spodziewać się fali krytyki. Nic dziwnego, że włącza ci się automatyczny cenzor twojego zachowania. I strach przed krytyką. A to droga donikąd – konstatuje.

Zobacz także: Cezary Pazura swoje życie zawierzył Bogu

d4ioe5h

Podziel się opinią

Share

d4ioe5h

d4ioe5h
Więcej tematów