Trwa ładowanie...
d3t98hs

Pawłowicz: Żadnych „korytarzy humanitarnych”! To samobójstwo dla Polski

Humanitarne korytarze to samobójstwo dla Polski - tak twierdzi posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. W dość emocjonalnym wpisie apeluje do premier Beaty Szydło, by nie tworzyć tego typu porozumień. - My, Polacy jesteśmy temu wprost histerycznie przeciwni - napisała.
Share
Pawłowicz: Żadnych „korytarzy humanitarnych”! To samobójstwo dla Polski
Źródło: Agencja Gazeta
d3t98hs

Wpis naprofilu facebookowym posłanki pojawił się w miniony piątek. - Trafnie ktoś niżej napisał,że »humanitarne korytarze« to islamska inwazja na Polskę przez katolickie zakrystie... Takie samobójstwo... - stwierdziła posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Zaapelowała do premier Beaty Szydło "w imieniu naszych wyborców, w imieniu Polaków", aby oparła się naciskom i nie tworzyła żadnych korytarzy humanitarnych dla uchodźców z Afryki.

Nie można ulegać podstępnym naciskom

- POMAGAJMY potrzebującym w miejscu ich zamieszkania, bo tylko taka pomoc jest humanitarna. NIE uchylajmy drzwi inwazji islamskiej pod żadnym zwodniczym, niby niegroźnym pretekstem!!! POLACY NAM ZAUFALI i nie wybaczą uległości podstępnym naciskom, wymierzonym przecież ostatecznie w polski katolicyzm i w naszą narodową tożsamość - przekonuje Krystyna Pawłowicz (pisownia oryginalna).

d3t98hs

Tajne korytarze to zamach na Polskę

- Przecież to każdy widzi. Uczmy się na cudzych samobójczych błędach. Wymuszanie na Rządzie zgody na jakieś tajne, niechciane przez nas, niejasne »korytarze«, odbieram osobiście jako formę hybrydowego zamachu na Polskę !!! Bezpieczną, chrześcijańską Polskę musimy przecież zostawić następnym pokoleniom. Proszę NIKOMU nie ustępować, nie narażać naszej wiary, nie ryzykować życiem Polaków, nie płacić za cokolwiek losem naszej Ojczyzny - wzywa premier Beatę Szydło.

Źródło: Facebook/WP

d3t98hs

Podziel się opinią

Share
d3t98hs
d3t98hs
Więcej tematów