Trwa ładowanie...
d149f11
Wolni od stresu

Paweł Kukiz przeprasza szefową akcji "HejtStop"

• Paweł Kukiz przeprasza szefową akcji "HejtStop" • Zamieścił wpis na portalu społecznościowym, wyrażając zdziwienie, że jego wpis oburzył wiele osób • Kierująca akcją, Joanna Grabarczyk złożyła zawiadomienie do prokuratury ws. wpisu Mariusza Pudzianowskiego z groźbami pod adresem uchodźców
Share
Paweł Kukiz przeprasza szefową akcji "HejtStop"
d149f11

Paweł Kukiz zamieścił na portalu społecznościowym przeprosiny dla Joanny Grabarczyk, kierującej akcją "HejtStop".

Napisał tam, że nie było jego intencją urażenie uczuć pani Joanny Grabarczyk. Dodał też, że zakładał, że jej otwartość i tolerancja nie znają granic rasowych. "Jeśli się pomyliłem, przepraszam" - czytamy pod koniec wpisu.

Przeprosiny Pawła Kukiza ukazały się po tym, jak w poniedziałek zamieścił wpis, w którym zaatakował Joannę Grabarczyk, pisząc: "Nie dziwię się pani Joannie... Gdybym był na jej miejscu to też marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy"

 Wpis Pawła Kukiza (fot. Facebook)
Źródło: Wpis Pawła Kukiza (fot. Facebook)

Po kilku godzinach wpis został usunięty. A Kukiz napisał we wtorek, że był zaskoczony tym, że jego wpis oburzył niektóre, jak to nazwał "nowoczesne środowiska".

Szefowa akcji "HejtStop" złożyła zawiadomienie do prokuratury, dotyczące wpisu Mariusza Pudzianowskiego, który kierował groźby pod adresem uchodźców.

d149f11

Podziel się opinią

Share
d149f11
d149f11
Więcej tematów