Trwa ładowanie...
d3lw3ny

Paweł Kukiz oskarża PiS o nepotyzm: obsadzają stanowiska kumplami i rodziną

Gdyby Prawo i Sprawiedliwość kierowało się przy obsadzaniu stanowisk w spółkach Skarbu Państwa fachowością i przyzwoitością, to wtedy mógłbym wierzyć, że chcą wymieść starą ekipę z Trybunału Konstytucyjnego, bo są rzeczywiście prawi i sprawiedliwi. Widzę jednak nepotyzm w radiu i telewizji oraz w innych spółkach, widzę ich chęć zawłaszczenia absolutnie wszystkiego - powiedział Paweł Kukiz w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo.

Share
d3lw3ny

Prowadzący program Jacek Żakowski przypomniał niedawną wymianę szefów państwowych stadnin koni. - Bo pan też koniarz - powiedział.

- Koniarz to za dużo powiedziane. Ja miałem dwa konie - jednego półkrwi, drugiego hucuła. Na pewno od nowego zarządcy stadniny w Janowie różnię się tym, że potrafię konia półkrwi odróżnić od araba i od hucuła. Od konika polskiego również. A szczególnie od muła - mówił lider klubu Kukiz'15.

d3lw3ny

Kukiz podkreślił, że - w jego opinii - PiS robi to samo, co wcześniej PO. - Obsadzają kumplami i rodziną stanowiska w spółkach Skarbu Państwa. Jeżeli przychodzi do tego jeszcze chęć zawłaszczenia całego TK, to mamy do czynienia z rzeczą kiepską. To nie ma nic wspólnego z demokracją. To jest partiokracja w najlepszym wykonaniu - dodał gość Wirtualnej Polski.

d3lw3ny

Podziel się opinią

Share
d3lw3ny
d3lw3ny
Więcej tematów