Trwa ładowanie...
d1s8f0h

Patryk Jaki przetłumaczy taśmy Sławomira Neumanna. Dla europosłów

Patryk Jaki zapowiedział, że przetłumaczy na różne języki taśmy z wypowiedzią Sławomira Neumanna. Eurodeputowany PiS chce, aby jego koledzy z Parlamentu Europejskiego zrozumieli, dlaczego w Polsce potrzebna jest reforma wymiaru sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir Neumann w przekładzie Patryka Jakiego? Europoseł PiS zapowiada
Sławomir Neumann w przekładzie Patryka Jakiego? Europoseł PiS zapowiada (East News, Fot: Tomasz Jastrzębowski,Piotr Hukało,Reporter)
d1s8f0h

Patryk Jaki zapowiedział akcję tłumaczenia "taśm Sławomira Neumanna" na Twitterze. Europoseł PiS zapowiedział, że odbiorcami będą członkowie Parlamentu Europejskiego.

"Specjalną paczkę dostanie z pozdrowieniami Frans Timmermans, bo szef klubu POKO 'gwarantował', że sądy zrobią tak, jak on chce" - napisał Jaki.

Patryk Jaki przetłumaczy taśmy Sławomira Neumanna. Dla europosłów

Były wiceminister sprawiedliwości, stwierdził, że akcja ma sprawić, by europosłowie "zrozumieli dlaczego w Polsce potrzebna jest reforma wymiaru sprawiedliwości".

d1s8f0h

- W PiS musi być pożar w związku z kryzysem w służbie zdrowia, skoro sięgają w brudnej kampanii do nielegalnych nagrań - powiedział Wirtualnej Polsce Sławomir Neumann, komentując taśmy opublikowane przez TVP Info.

Politycy PiS zwracają uwagę na fragment nagrania, w których szef klubu PO-KO uspokajał lokalnych działaczy z Pomorza, że do wyborów sądy nie zdążą zająć się sprawami, w których samorządowcy związani z Platformą usłyszeli akty oskarżenia.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1s8f0h

Podziel się opinią

Share

d1s8f0h

d1s8f0h
Więcej tematów