Trwa ładowanie...
d34hq7v

Papież Franciszek przysłał telegram do Andrzeja Dudy. Oto, co napisał

Po zakończeniu podróży do republik bałtyckich, papież Franciszek przesłał telegram z pozdrowieniami dla prezydenta Andrzeja Dudy i całego narodu polskiego. Znamy jego treść.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kilka tygodni temu Franciszek był w Irlandii
Kilka tygodni temu Franciszek był w Irlandii (PAP, Fot: TOMS KALNINS)
d34hq7v

Papież przysłał telegram w drodze powrotnej z Estonii. "Przelatując nad Polską, w drodze powrotnej do Rzymu, przesyłam serdeczne życzenia Jego Ekscelencji i Pana rodakom. Prosząc o błogosławieństwo Wszechmogącego Boga dla narodu, gorąco ponawiam zapewnienie o moich modlitwach" - napisał Franciszek.

Telegramy z pozdrowieniami wystosowano do wszystkich krajów, nad którymi przelatywał papież: Estonii, Łotwy, Litwy, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Bośni oraz powitalny - do Włoch.

Przypomnijmy, kilka tygodni temu Franciszek przebywał z przełomową pielgrzymką w Irlandii, gdzie spotkał się m.in. z grupą ofiar pedofilii.

d34hq7v

- Błagam Boga o przebaczenie za grzechy pedofilii, za zgorszenie i zdradę dostrzegane przez wielu członków rodziny Bożej - mówił papież podczas wizyty w sanktuarium w Knock. Wierni zareagowali na jego przemówienie brawami.

Źródło: interia.pl, WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Spalił kukłę Petru, startuje z listy PiS. Tomasz Poręba: przeprosił

d34hq7v

Podziel się opinią

Share

d34hq7v

d34hq7v
Więcej tematów