Trwa ładowanie...

Owsiak czekał na dzisiejsze "Wiadomości". Nie może być zadowolony

Ani słowa o wynikach zbiórki WOŚP we wtorkowych "Wiadomościach", ani słowa także w środowych. Było za to o Międzynarodowym Strajku Kobiet, choć nie to było najważniejszym newsem dnia.

Share
Owsiak czekał na dzisiejsze "Wiadomości". Nie może być zadowolony
Źródło: TVP (screen)/Wikimedia
d3hfkx7

We wtorek Jerzy Owsiak ogłosił wyniki tegorocznej zbiórki WOŚP. Polacy przekazali na fundację ponad 105 mln zł. We wtorkowym wydaniu "Wiadomości" widzowie o tym jednak nie usłyszeli. - TVP nie ma żadnego obowiązku informowania o akcjach promowanych przez tv komercyjne - wytłumaczyła na Twitterze szefowa "Wiadomości" Marzena Paczuska.

z apelem do prezesa TVP w tej sprawie wystąpił sam Jerzy Owsiak. "Jako obywatel tego kraju, do którego także symbolicznie należy Telewizja Publiczna, wzywam Pana, aby w dzisiejszych Wiadomościach Pan ten błąd naprawił i poinformował Polaków o ich wspaniałym działaniu" - napisał do Jacka Kurskiego na Facebooku.

d3hfkx7

Musiał jednak poczuć się zawiedziony, gdyż jego apel nie przyniósł skutku. O zbiórce WOŚP ani słowa nie było również w środowym wydaniu serwisu informacyjnego TVP.

Najwięcej czasu poświęcono wyborom na przewodniczącego Rady Europy i temu, dlaczego Donald Tusk nie powinien zostać wybrany.

Było także m.in. o Michale Tusku i jego udziale w aferze Amber Gold.

Zawiedzeni będą jednak ci, którzy liczyli, że "Wiadomości" przemilczą Międzynarodowy Strajk Kobiet. Oddano głos protestującym. Podkreślono również, że portest stał się okazją do autopromocji dla polityków i celebrytów.

d3hfkx7

Podziel się opinią

Share
d3hfkx7
d3hfkx7
Więcej tematów