Trwa ładowanie...

Oświadczenie Antify w sprawie uczestniczenia w protestach pod sejmem podbija internet

Antifa właśnie wydała oświadczenie na Facebooku dementując plotki o swojej obecności pod Sejmem 16 grudnia br. To, co napisali na udostępnionej grafice podbija internet.

Share
Oświadczenie Antify w sprawie uczestniczenia w protestach pod sejmem podbija internetŹródło: PAP / Facebook
dzztx2d

Wiele osób zarzucało Antifie, że w miniony piątek także pojawiła się pod Sejmem i wraz z innymi protestującymi blokowała wyjazd posłów. Organizacja postanowiła się odciąć od tych słów zamieszczając bardzo wymowną grafikę i krótkie oświadczenie.

Możemy przeczytać w nim, że "Szanowni Ministrowie, Pani Premier, Kochana Policjo, Serdecznie dziękujemy za darmową reklamę. Po Waszych wypowiedziach spływają do nas liczne gratulacje. Z bólem serca musimy jednak zdementować plotki, jakoby Antifa blokowała Sejm 16 grudnia. Zamieszczamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie." Natomiast sama grafika wyglądała tak:

Wpis natychmiast zaczął się wiralowo rozprzestrzeniać w sieci. Przez godzinę polubiło go ponad tysiąc osób, a udostępniono ponad 500 razy.

Dodatkowo w komentarzach Antifa dodała także, że kilka osób z organizacji wybrało się na protest, jednak jak sami twierdzą "to nie ich bajka".

dzztx2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzztx2d
dzztx2d
Więcej tematów