wp

Ostre oskarżenia w programie TVP Info. Poseł PiS mówi o "łapówce" dla Donalda Tuska i krwi na rękach

- To co się dzieje, jest elementem politycznej łapówki dla Donalda Tuska, który teraz promuje siłowe rozwiązania relokacji - stwierdził w TVP Info Dominik Tarczyński. Poseł PiS uznał, że obecnie w Europie trwa wojna, za którą "ktoś wziął stołek".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk
Donald Tusk (PAP, Fot: Adam Warżawa)

To nie są zamachy terrorystyczne, tylko regularna wojna – powiedział w TVP Info Dominik Tarczyński. Poseł PiS, powołując się na informację o udaremnianiu czterech zamachów tygodniowo w Wielkiej Brytanii, ostro komentował kolejne ataki, nie szczędząc słów krytyki Donaldowi Tuskowi.

wp

– To co się dzieje, to jest elementem politycznej łapówki dla Donalda Tuska, który teraz promuje siłowe rozwiązania relokacji, a wśród tych ludzi, tak samo jak w Berlinie, w Paryżu czy w Belgii, byli uchodźcy, którzy otrzymali dokumenty na greckich wyspach - powiedział.

Na świecie trwa "wojna cywilizacji"

Tarczyński dodał, że "te osoby, które promują siłowe rozwiązania, w pewnym pośrednim sensie dopuszczają do tych zamachów, mają krew na rękach, ktoś to musi powiedzieć". - To jest wojna cywilizacji i my w Polsce tej wojny nie chcemy - stwierdził.

wp

- Musimy powstrzymać nielegalną emigrację, nie mówimy o uchodźcach – powiedział Tarczyński i dodał, że osoby, które „się wysadzały, mordowały” to byli uchodźcy. - Byłem w Libanie trzy razy, rozmawiałem z ludźmi, którzy potrzebuję pomocy – opisywał. Jak stwierdził, jego rozmówcy powtarzali, że nie chcą nigdzie wyjeżdżać.

Polub WP Wiadomości
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.