Trwa ładowanie...

Orange partnerem polskiej prezydencji w UE

Orange, wiodąca marka Grupy TP, będzie jednym z partnerów rozpoczynającej się właśnie polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Polscy i zagraniczni dyplomaci otrzymają wsparcie technologiczne w postaci usług mobilnych Orange oraz dostęp do specjalnych hot spotów na pięciu polskich lotniskach.

Orange partnerem polskiej prezydencji w UEŹródło: PAP
d18cdug
d18cdug

Orange jest jedną z sześciu firm, które zostały wybrane przez MSZ, by nieodpłatnie wspierać organizację i promocję polskiego przewodnictwa w UE. Marka Grupy TP zapewni pomoc w postaci usług ICT - użyczy telefonów komórkowych z aktywnymi kartami SIM w sieci Orange oraz zestawów składających się z notebooka, modemu i aktywnej karty SIM pozwalających na korzystanie z mobilnego internetu w sieci Orange.

Dodatkowo, na pięciu polskich lotniskach uruchomione zostaną specjalne hot spoty, czyli miejsca, w których można korzystać z bezprzewodowego internetu. Dzięki temu dyplomaci i uczestnicy spotkań międzynarodowych związanych z polską prezydencją w UE będą mieli zapewniony stały dostęp do internetu także w podróży.

- Jestem dumny, że będziemy mogli wspierać pierwszą polską prezydencję w Unii Europejskiej. To zaszczyt dla Orange i całej Grupy TP, a jednocześnie już drugie w krótkim czasie potwierdzenie jakości naszych usług i niezawodności jako partnera przedsięwzięć ważnych dla Polaków. Cieszę się, że będziemy partnerem dwóch wyjątkowych wydarzeń EURO2012 i pierwszej polskiej prezydencji w Unii Europejskiej – powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Mariusz Loch, rzecznik prasowy TP, zapewnia, że potencjał Grupy TP gwarantuje, że wszystkie usługi będą dostarczone na najwyższym poziomie i będą działać bezawaryjnie. Podkreśla również, że tytuł partnera prezydencji to dla Orange ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, że jest to pierwsza polska prezydencja w UE.

W imieniu Grupy TP umowę z MSZ podpisała spółka Contact Center.

d18cdug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18cdug
Więcej tematów