Trwa ładowanie...
d28tb8m

Olsztyn. Niemowlę wypadło z okna na czwartym piętrze

W Olsztynie malutki chłopiec wypadł z okna na 4 piętrze. Dziecku na szczęście nic się nie stało. Policja bada czy nie doszło do zaniedbań ze strony rodziców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olsztyn. Niemowlę wypadło z okna na czwartym piętrze (zdjęcie ilustracyjne)
Olsztyn. Niemowlę wypadło z okna na czwartym piętrze (zdjęcie ilustracyjne) (Unsplash.com)
d28tb8m

O ogromnym szczęściu można mówić w przypadku chłopca, który w sobotę 11 lipca późnym wieczorem wypadł z okna na czwartym piętrze bloku mieszkalnego w Olsztynie. Roczny maluch trafił do szpitala bez widocznych obrażeń.

Olsztyn. Po upadku dziecka z okna policja sprawdzi rodziców

Z relacji policji wynika, że kiedy na miejscu zjawiła się karetka, chłopiec płakał, co ratownicy odebrali jako bardzo dobry objaw w tej sytuacji. Dziecko pozostawało przytomne i można było nawiązać z nim kontakt. Na miejscu nie stwierdzono żadnych obrażeń, a po przewiezieniu do szpitala i wnikliwych badaniach lekarze stwierdzili jedynie potłuczenia.

d28tb8m

Podczas wypadku w mieszkaniu przebywali rodzice dziecka. Policja przebadała ich po kątem trzeźwości i wyniki nie ujawniły uprzedniego spożycia alkoholu. Funkcjonariusze prowadzą teraz działania w celu wyjaśnienia, czy rodzice we właściwy sposób sprawowali opiekę nad dzieckiem.

Źródło: TVP 3

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest cisza wyborcza - PKW

Widzisz coś interesującego lub nietypowego związanego z wyborami? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik przez dziejesie.wp.pl

d28tb8m

Podziel się opinią

Share

d28tb8m

d28tb8m
Więcej tematów