Trwa ładowanie...
d234m10

Olsztyn. Leśnicy znaleźli 4 palety jajek w lesie

Leśnicy spod Olsztyna znaleźli kilkanaście tysięcy jajek. Wszystkie były przeterminowane. Znalezienie czterech palet leśnicy zgłosili służbom weterynaryjnym. Teraz szukają osób, które podrzuciły jajka i zaśmieciły las.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leśnicy znaleźli w lesie pod Olsztynem 4 palety jajek
Leśnicy znaleźli w lesie pod Olsztynem 4 palety jajek (WP.PL, Fot: Archiwum Nadleśnictwa Kudypy)
d234m10

Palety z jajkami znaleziono w Nadleśnictwie Kudypy pod Olsztynem, w pobliżu miejscowości Pelnik. Palety stały na leśnej drodze. Leśnicy, którzy je znaleźli szacują, że przeterminowanych jajek może być kilka, a nawet kilkanaście tysięcy.

Przedstawiciel Lasów Państwowych w Olsztynie ocenił, że ktoś musiał przywieźć jajka dużym autem, a rozładunku raczej nie dokonała jedna osoba, ale kilka.

Nie wiadomo, skąd pochodzą jajka, dlatego leśnicy zgłosili sprawę służbom weterynaryjnym i sanepidowi.

d234m10

Służby ustalają, kto wyrzucił do lasu załadowane jajkami palety. Adam Pietrzak, rzecznik olsztyńskich Lasów Państwowych przypomina w lokalnych mediach, że "las to nie jest śmietnik, to nie miejsce na podrzucanie przeterminowanej żywności". Kilka tygodni wcześniej, w tej samej okolicy ktoś wyrzucił kilkanaście starych opon.

Warmia i Mazury prowadzą w niechlubnym rankingu nietypowych leśnych odkryć. Kiedyś, w okolicach Mrągowa, leśnicy w środku lasu natknęli się na lodówkę pełną zepsutego mięsa. Wtedy służby znaleźli jej właściciela. Tłumaczył, że sprzęt się zespuł, więc razem z zawartością się go pozbył.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Porażki PiS w UE. Leszek Miller wskazuje przyczyny

Źródło: polsatnews.pl

d234m10

Podziel się opinią

Share

d234m10

d234m10
Więcej tematów