Trwa ładowanie...

"Odmawiam płacenia podatków na Nelli"

Po publikacji artykułu na temat wypowiedzi posłanki Nelli Rokity w programie „Kropka nad i” w stacji TVN nasi Internauci zaczęli wymieniać na forum uwagi odnośnie do przyczyn bezpłodności. „Nelli ma rację” - popierają posłankę niektórzy, podczas gdy inni twierdzą, że „to wstyd ujawniać się z takimi poglądami”, a nawet odmawiają płacenia podatków na utrzymanie Nelli Rokity.

Share
"Odmawiam płacenia podatków na Nelli"
Źródło: PAP
d19xy84

„Nelly ma rację”

Zdaniem części osób Nelli Rokita ma rację – to aborcja jest przyczyną niepłodności. Krzysztof O uważa, że Ci, którzy najpierw decydują się na aborcję, potem płaczą i chcą dziecka. Zdaniem ginekologa, który wypowiada się na forum, kobietom szkodzi nie tylko aborcja, ale również antykoncepcja pigułkowa. Jak pisze każda ingerencja hormonalna w ciało jest dużym ryzykiem i może skończyć się bezpłodnością.

Michael zgadza się, z dyskutującymi na forum Internautami, że nie każda bezpłodność to wynik aborcji, ale jest bardzo wiele takich przypadków. „Najpierw zabijają, a później narzekają, że nie mogą mieć dzieci!” – pisze Michael.

„Jak najbardziej popieram Panią Rokitę” – pisze @buntownik.wp.pl. Zna on kilka kobiet, które dokonały aborcji, a potem miały problemy z zajściem w ciążę. Jego zdaniem jeśli ktoś nie może mieć potomstwa to można adoptować i kochać jak własne, a pieniądze wydawane na niepewne leczenie bezpłodności przeznaczyć na leczenie dzieci, np. chorych na Zespół Downa. Iza pisze, że to co mówi Nelli to nie teorie, bo potwierdzają to opinie lekarzy. „Ale nie ważne, co ona mówi, bo i tak nie ma racji” – oznajmia Iza.

d19xy84

Kobieta kobietom wilkiem

„Ta kobieta nie jest stworzona do zabierania publicznie głosu” – uważa los. Wielu Internautów jest zadziwionych wypowiedzią Nelli Rokity i nie wie jak wykształcona kobieta może opowiadać takie banialuki. „Wrzucanie każdej sytuacji do jednego wora – przepraszam – ale wskazuje na poważne ograniczenia umysłowe” – pisze szeretlek. Zenon również pisze, że po prostu nie spodziewał się od ponoć wykształconej kobiety opinii świadczącej o kompletnej głupocie i ignorancji. Najostrzej wyraża się w tej sprawie nieeeeeeeeeeeee: „ODMAWIAM płacenia podatków na utrzymanie tej kretynki i podobnych oszołomów w sejmie!”.

Internautka o nicku bee, która nigdy nie dokonała aborcji, od 14 miesięcy stara się wraz z mężem o dziecko, jednak mają oni problem z zajściem w ciążę. „Nie chcę by ta kobieta decydowała o moim życiu – ona jest nienormalna” – uważa bee.

„Wstydziłaby się z takimi poglądami ujawniać w mediach” – uważają liczni Internauci. „Mamy takich polityków jakich wybrało społeczeństwo... Można tylko wyrazić żal i wstyd” – oznajmia gorzko lukbor. Zdaniem oglądacza postać Nelli Rokity jest czystym wybrykiem natury. „Kiedyś takie okazy obwożono po świecie i pokazywano za opłatą – dzisiaj mamy telewizję!” – pisze oglądacz.

Opinie Internautów zebrała Sylwia Mróz

Opinie Internautów dotyczą artykułu Bulwersujące teorie Nelli Rokity

d19xy84

Podziel się opinią

Share
d19xy84
d19xy84
Więcej tematów