Trwa ładowanie...
d4a34z5

Obrady Sejmu w cieniu koronawirusa. Posłowie w maskach i gumowych rękawiczkach

W nadzwyczajnych warunkach w czwartek rozpoczęło się posiedzenie Sejmu. Trudno było nie zauważyć wpływu epidemii koronawirusa na przebieg obrad. W mediach społecznościowych zaroiło się od zdjęć posłów ze środkami mającymi chronić ich przed zarażeniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Obrady Sejmu w nadzwyczajnych warunkach
Koronawirus w Polsce. Obrady Sejmu w nadzwyczajnych warunkach (PAP, Fot: PAP/Leszek Szymański)
d4a34z5

Jeszcze przed obradami posłowie nie kryli swoich obaw przed organizacją posiedzenia w trakcie trwania epidemii koronawirusa. Posiedzenie rozpoczęło się jednak dziś wczesnym popołudniem, przy zastosowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa. Wszyscy posłowie i osoby, które wchodziły do Sejmu miały mierzoną temperaturę.

Obawy posłów o stan zdrowia widać było gołym okiem. Wielu z nich pojawiło się w Sejmie w maskach ochronnych na twarzach i w gumowych rękawiczkach

Posłowie podczas obrad zachowywali odpowiednie odległości. W sali plenarnej zasiadło jedynie 41 posłów, a reszta do 50 osób rozmieszczona jest w innych salach sejmowych.

Posiedzenie Sejmy w tych nadzwyczajnych warunkach cały się toczy. O wszystkim na bieżąco informujemy w "Wirtualnej Polsce".

d4a34z5

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jarosław Kaczyński będzie chciał przełożyć wybory? Borys Budka uważa, że może się tak stać w dwóch przypadkach

d4a34z5

Podziel się opinią

Share

d4a34z5

d4a34z5
Więcej tematów