Trwa ładowanie...
d1rpzi8

Obnażał się przed dziećmi. Przerażone dziewczynki uciekły i zadzwoniły po ojca. 46-latek zatrzymany

Do zdarzenia doszło w Łodzi. Dzięki przytomnej reakcji rodzica i szybkiej interwencji policji udało się zatrzymać 46-letniego mężczyznę. Tłumaczył się, że on tu tylko na kogoś czeka. Potem powiedział, że leczył się u seksuologa, ale czasem nie jest w stanie zapanować nad swoimi skłonnościami. Policja sprawdza, czy przypadkiem nie doszło do podobnych wydarzeń na terenie miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaskoczony mężczyzna nie stawiał oporu
Zaskoczony mężczyzna nie stawiał oporu (WP.PL, Fot: Wawalove.pl)
d1rpzi8

Dwie nastoletnie dziewczynki wracały z zakupów do swojego domu. Nagle zauważyły mężczyznę, który dotykał swoich miejsc intymnych i uśmiechał się. Był częściowo obnażony, siedział w samochodzie zaparkowanym na chodniku.

Przerażone dziewczynki schroniły się w klatce schodowej i zadzwoniły do rodziców. Zaniepokojony ojciec wyszedł szybko z domu i spotkał 46-letniego mężczyznę. Ten wyjaśnił, że na kogoś czeka.

Obnażał się w Łodzi. Policja sprawdza inne miejsca

Chwilę potem na miejscu była już policja. Rodzice złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Zaskoczony mężczyzna nie stawiał oporu i przyznał się do popełnienia przestępstwa.

d1rpzi8

Jak stwierdził, leczył się już wcześniej u seksuologa, ale czasem nie jest w stanie zapanować nad swoimi skłonnościami.

Decyzją prokuratory został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem kontaktowania się z małoletnimi. Policja sprawdza, czy podejrzany nie dopuścił się podobnych czynów na terenie miasta. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zabiła partnera, sąd ją uniewinnił. Historia Małgorzaty Strzyżyk

d1rpzi8

Podziel się opinią

Share
d1rpzi8
d1rpzi8
Więcej tematów