Trwa ładowanie...
d33tpg9

Nowy spot wyborczy PiS. Partia odpowiada na ataki opozycji

Podczas piątkowej konferencji prasowej szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba zaprezentował nowy spot partii, który nosi tytuł "Pytania do opozycji". Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego postanowiło obrać taktykę swoich oponentów i wymusić na nich deklaracje m.in. w sprawie programu 500+.
Podziel się
Spot nosi tytuł "Pytania do opozycji"
Spot nosi tytuł "Pytania do opozycji" (TVP Info)
d33tpg9

- Dzisiaj po raz kolejny chciałbym zadać pytania o program do Platformy. Pytałem co zrobią z 500+, z 300+, z wiekiem emerytalnym. Zero odpowiedzi. Nie mamy żadnych odpowiedzi, ale jestem też człowiekiem upartym i uznałem, że nigdy tych pytań dość. (...) Każda poważna partia, występujaca w tej kampanii, jednak powinna mieć program, propozycje, takie rozwiązania, które będą służyć Polsce i Polakom - stwierdził szef sztabu PiS.

Spot składa się z sekwencji pytań Prawa i Sprawiedliwości oraz "odpowiedzi" Grzegorza Schetyny. W filmie szef PO zmiast przedstawiać stanowisko partii, za każdym razem krykykuje PiS. Jedynie zapytany o dokonania swojego ugrupowania zacina się i ostatecznie nie udziela odpowiedzi.

Podczas wystąpienia Poręba podkreślił, że opozycja nie ma przygotowanych żadnych konkretnych rozwiązań, a swoją kampanię opiera jedynie na krytykowaniu partii rządzącej.

d33tpg9

- Tylko PiS, PiS i PiS. PiS to, PiS tamto. Żadnego pomysłu, żadnej propozycji, żadnych konkretnych rozwiązań, które chociażby w tym ważnym temacie, jak kwestia VAT-u, ze strony Platformy nie padły. A to tak naprawdę strategiczna sprawa z punktu widzenia Polski, polskiej gospodarki, też możliwości przeznaczenia środków na różnego rodzaju programy, które rząd PiS uruchomił - powiedział.

Zobacz także: "Fake, dno, manipulacja". Bartosz Kramek o filmie z udziałem jego żony

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d33tpg9

Podziel się opinią

Share
d33tpg9
d33tpg9
Więcej tematów