Trwa ładowanie...
d2smpjz

Nowy klip PiS. Tak podsumowali konwencję Koalicji Obywatelskiej

Zaledwie kilka godzin po konwencji Koalicji Obywatelskiej, na której Grzegorz Schetyna przedstawił sześć podstawowych punktów programu wyborczego, w sieci ukazał się najnowszy klip PiS. Recenzentami słów szefa PO są w nim śmiejący się szympans, kot i koza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PiS w najnowszym klipie naśmiewa się z programu wyborczego Koalicji Obywatelskiej
PiS w najnowszym klipie naśmiewa się z programu wyborczego Koalicji Obywatelskiej (Twitter.com/PiS)
d2smpjz

PiS umieścił klip na swoim profilu na Twitterze. Nagranie zaczyna się od fragmentu przemówienia Schetyny na konwencji. Widzimy szefa PO mówiącego "obiecuję" - po czym na ekranie pojawia się szympans, który wygląda tak, jakby śmiał się do rozpuku z jego słów.

Po chwili na ekranie znów pojawia się Schetyna, mówiący "kolejny element naszego programu". Po nim widzimy na ekranie starszego mężczyznę, który również się śmieje. Po kolejnych wypowiedziach Schetyny na ekranie pojawia się kot, koza, grupka szympansów.

d2smpjz

Po słowach Schetyny "obecność fachowca" na ekranie pojawia się fragment słynnego nagrania z Rafałem Trzaskowskim, który taśmą klejąca naprawia szybę w drzwiach w mieszkaniu jednej z warszawianek.

Klip kończy się fragmentem nagrania z konferencji prasowej Schetyny w Goleniowie, na której dziennikarz lokalnego portalu zadał mu pytanie: "Jakie by pan wymienił trzy, cztery sukcesy PO?". Szef PO kilka sekund milczy. Odpowiedzi, która wówczas padła już nie słyszymy. Klip sie kończy. Na ekranie pojawia się komunikat: "www.programPO.pl - #PusteObietnice".

d2smpjz

Podziel się opinią

Share

d2smpjz

d2smpjz
Więcej tematów