Trwa ładowanie...

Nowy klip PiS. Tak podsumowali konwencję Koalicji Obywatelskiej

Zaledwie kilka godzin po konwencji Koalicji Obywatelskiej, na której Grzegorz Schetyna przedstawił sześć podstawowych punktów programu wyborczego, w sieci ukazał się najnowszy klip PiS. Recenzentami słów szefa PO są w nim śmiejący się szympans, kot i koza.

Nowy klip PiS. Tak podsumowali konwencję Koalicji ObywatelskiejŹródło: Twitter.com/PiS
d2yogy8
d2yogy8

PiS umieścił klip na swoim profilu na Twitterze. Nagranie zaczyna się od fragmentu przemówienia Schetyny na konwencji. Widzimy szefa PO mówiącego "obiecuję" - po czym na ekranie pojawia się szympans, który wygląda tak, jakby śmiał się do rozpuku z jego słów.

Po chwili na ekranie znów pojawia się Schetyna, mówiący "kolejny element naszego programu". Po nim widzimy na ekranie starszego mężczyznę, który również się śmieje. Po kolejnych wypowiedziach Schetyny na ekranie pojawia się kot, koza, grupka szympansów.

Po słowach Schetyny "obecność fachowca" na ekranie pojawia się fragment słynnego nagrania z Rafałem Trzaskowskim, który taśmą klejąca naprawia szybę w drzwiach w mieszkaniu jednej z warszawianek.

Klip kończy się fragmentem nagrania z konferencji prasowej Schetyny w Goleniowie, na której dziennikarz lokalnego portalu zadał mu pytanie: "Jakie by pan wymienił trzy, cztery sukcesy PO?". Szef PO kilka sekund milczy. Odpowiedzi, która wówczas padła już nie słyszymy. Klip sie kończy. Na ekranie pojawia się komunikat: "www.programPO.pl - #PusteObietnice".

d2yogy8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yogy8
Więcej tematów