Trwa ładowanie...

Nowości w Termach Maltańskich - wodny plac zabaw i nowy klub fitness

• Poznański aquapark szykuje szereg nowych atrakcji na zbliżające się lato • Jedną z nich będzie wodny plac zabaw dla najmłodszych dzieci • W kompleksie otwarto też nowy klub fitness • Termy Maltańskie nawiązały współpracę z Drużyną Szpiku i będą zachęcać swoich klientów do rejestrowania się w banku dawców szpiku
Share
Nowości w Termach Maltańskich - wodny plac zabaw i nowy klub fitness
Źródło: UM Poznań
d1ts6ga

Termy Maltańskie w tym roku po raz pierwszy odnotowały zysk za okres obejmujący trzy pierwsze miesiące roku. To spory sukces, bowiem aquaparkom trudno jest przyciągnąć zimą takie same tłumy jak latem.

To najcieplejsze miesiące są okresem, gdy Termy przeżywają największe oblężenie, jak co roku więc zadbano o nowości dla wszystkich klientów. Sezon letni oficjalnie rozpocznie się 30 kwietnia od otwarcia plaży zewnętrznej. To właśnie tu zostanie zlokalizowana jedna z nowych atrakcji kompleksu - wodny plac zabaw.

- Na około 400 metrach znajdzie się wiele atrakcji dla najmłodszych dzieci. Będą to armatki wodne, tunel z dyszami, z których będzie lała się woda, a także huśtawka i brodzik - opowiada w rozmowie z Wirtualną Polską Łukasz Kubiak z działu public relations Term Maltańskich. - Będą mogły się tu bawić wszystkie dzieci, ale atrakcje zapewne przyciągną głównie dzieciaki w wieku do około 6-7 lat, bo z doświadczenia wiemy, że starsze wolą zjeżdżalnie i inne atrakcje znajdujące się w aquaparku - dodaje.

d1ts6ga

Na plaży zewnętrznej zostanie wysypane więcej piasku, będzie też więcej leżaków, a osoby chcące aktywnie spędzić czas będą mogły spróbować swoich sił na wodnym torze przeszkód.

Już teraz w Termach działa też nowy klub fitness o nazwie Step One Fitness. Jest on czynny przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Co ciekawe, nie ma tam żadnej recepcji - klub jest w pełni zautomatyzowany. Wejście do środka odbywa się za pomocą odcisku palca.

W ciągu najbliższych miesięcy należy spodziewać się w Termach Maltańskich także różnego rodzaju akcji edukacyjnych i charytatywnych oraz happeningów i występów artystycznych z udziałem gwiazd. Wszystko to dzięki współpracy z Drużyną Szpiku, która poprzez różne wydarzenia organizowane na terenie Term będzie zachęcać do zarejestrowania się w banku dawców szpiku.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1ts6ga

Podziel się opinią

Share
d1ts6ga
d1ts6ga
Więcej tematów