Trwa ładowanie...
d37onga

Nowe wideo dotyczące zaginięcia Piotra Kijanki. Policja liczy na przełom

Na nagraniu widać drogę, jaką pokonał zaginiony krakowianin. Widać, jak wychodzi z lokalu na placu Nowym i udaje się w kierunku Bulwarów Wiślanych, gdzie policja przez kilka dni prowadziła poszukiwania. Wideo możesz obejrzeć na naszym portalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja liczy, że po opublikowaniu nowego wideo pojawią się kolejni świadkowie
Policja liczy, że po opublikowaniu nowego wideo pojawią się kolejni świadkowie (Policja)
d37onga

Policja przewiduje, że wideo może doprowadzić do pojawienia się nowych świadków - informuje portal radiokraków.pl. Podobnie było w przypadku poprzedniego nagrania. Wtedy policja przy użyciu psów tropiących i nurków przeszukiwała koryto rzeki.

Zobacz: Nowe wideo z zaginionym Piotrem Kijanką

Wspólne działania policji i straży pożarnej nie przyniosły jednak przełomu w śledztwie. Pomimo przeczesania 25 km rzeki, trop urywa się. Śledczy nie wykluczają jednak żadnej wersji. Zakładają, że mężczyzna mógł zginąć, jak i że chciał zerwać kontakt z rodziną.

d37onga

Piotr Kijanka zaginął w nocy z 6 na 7 stycznia. Mężczyzna wracał do domu z imprezy urodzinowej swojej żony Agnieszki w jednej z restauracji na Kazimierzu. Następnego dnia w mieście rozpoczęły się poszukiwania 34-latka. Szukają go nie tylko policja, jego bliscy i detektyw, ale także setki krakowian.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie: tel. 12 61 51 205, tel. 12 61 52 908 - całodobowy lub 997.

Źródło: radiokraków.pl

d37onga

Podziel się opinią

Share
d37onga
d37onga
Więcej tematów