Trwa ładowanie...

Nowe wideo dotyczące zaginięcia Piotra Kijanki. Policja liczy na przełom

Na nagraniu widać drogę, jaką pokonał zaginiony krakowianin. Widać, jak wychodzi z lokalu na placu Nowym i udaje się w kierunku Bulwarów Wiślanych, gdzie policja przez kilka dni prowadziła poszukiwania. Wideo możesz obejrzeć na naszym portalu.

Share
Nowe wideo dotyczące zaginięcia Piotra Kijanki. Policja liczy na przełom
Źródło: Policja
d2tj8qy

Policja przewiduje, że wideo może doprowadzić do pojawienia się nowych świadków - informuje portal radiokraków.pl. Podobnie było w przypadku poprzedniego nagrania. Wtedy policja przy użyciu psów tropiących i nurków przeszukiwała koryto rzeki.

Zobacz: Nowe wideo z zaginionym Piotrem Kijanką

Wspólne działania policji i straży pożarnej nie przyniosły jednak przełomu w śledztwie. Pomimo przeczesania 25 km rzeki, trop urywa się. Śledczy nie wykluczają jednak żadnej wersji. Zakładają, że mężczyzna mógł zginąć, jak i że chciał zerwać kontakt z rodziną.

d2tj8qy

Piotr Kijanka zaginął w nocy z 6 na 7 stycznia. Mężczyzna wracał do domu z imprezy urodzinowej swojej żony Agnieszki w jednej z restauracji na Kazimierzu. Następnego dnia w mieście rozpoczęły się poszukiwania 34-latka. Szukają go nie tylko policja, jego bliscy i detektyw, ale także setki krakowian.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie: tel. 12 61 51 205, tel. 12 61 52 908 - całodobowy lub 997.

Źródło: radiokraków.pl

d2tj8qy

Podziel się opinią

Share
d2tj8qy
d2tj8qy
Więcej tematów