Trwa ładowanie...

Nowe billboardy PiS. Obiecują, że "ponownie dotrzymają słowa"

"Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie" - tak brzmi hasło widniejące na nowych billboardach PiS, promujących partię w nadchodzących wyborach. Rządzący podkreślają na nich swoje dokonania i wymieniają spełnione obietnice złożone przed wyborami parlamentarnymi.

Share
Nowe billboardy PiS. Obiecują, że "ponownie dotrzymają słowa"
Źródło: East News
d84e6si

- Chcemy proponować takie rozwiązania cywilizacyjne, które popchną regiony do przodu. To kolejny etap kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości - tłumaczy szef sztabu wyborczego partii Tomasz Poręba.

Takie samo hasło towarzyszy podróży premiera Mateusza Morawieckiego po Polsce, który na pokładzie kampanijnego autobusu będzie odwiedzał kolejne miejsca w kraju.

TVP Info
Źródło: TVP Info

Kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości ruszyła pełną parą - w niedzielę w Warszawie odbyła się konwencja PiS. Podczas wydarzenia kierownictwo partii przedstawiło program dla samorządów na nadchodzące wybory oraz plan działania podczas kampanii wyborczej. Około tysiąc delegatów wysłuchało przemówień Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry oraz Jarosława Gowina i Mateusza Morawieckiego.

d84e6si

Zobacz także: Adam Bielan: w wielu sprawach jesteśmy "lepszymi Europejczykami" niż Zachód

Po konwencji premier wraz z dziennikarzami udał się "PiS-busem” do Łowicza, rozpoczynając trasę objazdową po Polsce. Jego autobus został oklejony grafikami z takim samym hasłem. Kampania przed wyborami samorządowymi jest jedną z czterech, które czekają nas w nadchodzących dwóch latach. W 2019 roku odbędą się wybory parlamentarne oraz do Parlamentu Europejskiego, natomiast rok później - wybory prezydenckie.

Źródło: TVP Info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d84e6si

Podziel się opinią

Share
d84e6si
d84e6si
Więcej tematów