Trwa ładowanie...

Nowa kampania ekologiczna wystartowała. Naturalnie, że w WP!

Jeden gest nie zmieni świata, ale od jednego wszystko się zaczyna. Wirtualna Polska ten krok ma już za sobą – teraz kolej na Was.

Materiał powstał w ramach ekologicznej akcji WP naturalnie.
Nowa kampania ekologiczna wystartowała. Naturalnie, że w WP!
dopdv0k

Jednym z najważniejszych i najchętniej czytanych tekstów Wirtualnej Polski w ostatnich dniach jest ten mówiący o skali zmian klimatu. Najnowszy raport ONZ na ten temat nie pozostawia złudzeń – dokument to "czerwony alert" dla całej ludzkości.

Nasze podejście do klimatu wymaga wielkiej zmiany, z czego zdajemy sobie sprawę. Od wielu miesięcy pokazujemy, że odpowiedzialność za przyszłość planety spoczywa również na nas – na Wirtualnej Polsce.

Właśnie dlatego wystartowaliśmy z ogólnopolskim EkoTestem sprawdzającym wiedzę i zwiększającym świadomość na temat ekologii i ochrony środowiska, a także rozpoczynamy nową kampanię, której celem jest walka z postępującymi zmianami klimatycznymi:

WP Naturalnie

To nie koniec naszych działań. WP swoją strategię biznesową opiera na ekologii, a spot i test są elementami większej całości, jaką jest projekt "WP Naturalnie".

dopdv0k

W ramach akcji jako pierwszy portal horyzontalny w Polsce daliśmy użytkownikom możliwość skorzystania z tzw. trybu ciemnego, jako pierwsi na rynku technologicznym i medialnym chcemy być też zeroemisyjni.

Przede wszystkim jednak chcemy, żebyście na zieloną stronę przeszli razem z nami.

Pamiętajcie: każdy, nawet najmniejszy gest się liczy. Bo to od niego wszystko się zaczyna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dopdv0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dopdv0k
Więcej tematów