Trwa ładowanie...
ycipk-3tl0ct

Nowa kadencja Senatu. Stanisław Karczewski: nie możemy się oddzielić od naszych kolegów z PO żelazną kurtyną

Stanisław Karczewski obiecuje, że będzie prowadzony dialog pomiędzy senatorami PiS i PO. - Nie możemy się oddzielić od naszych kolegów z Platformy Obywatelskiej żelazną kurtyną. To jest normalne, że rozmawialiśmy, rozmawiamy i będziemy rozmawiać - mówił polityk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stanisław Karczewski znów marszałkiem Senatu?
Stanisław Karczewski znów marszałkiem Senatu? (East News)
ycipk-3tl0ct

Na godzinę 16 zaplanowano pierwsze posiedzenie Senatu. Opozycja dysponuje w Izbie Wyższej 48 głosami. Tyle samo mandatów ma Prawo i Sprawiedliwość. Warto jednak zauważyć, że jest czworo senatorów niezależnych.

Pierwsze głosowanie będzie dotyczyło wyboru marszałka Senatu. To będzie wielki test dla senatorów, który przesądzi o rozkładzie sił w izbie.

W poprzedniej kadencji marszałkiem Senatu był Stanisław Karczewski. Polityk wciąż wierzy w to, że będzie piastował tę funkcję. - Każdy sportowiec wierzy w swój sukces i każdy polityk musi wierzyć. Ja wierzę - mówił w rozmowie z TVN24.

ycipk-3tl0ct

Szymon Hołownia kandydatem na prezydenta? Bartłomiej Sienkiewicz studzi emocje

Czy PiS udało się przekonać jednego z członków Senatu do zmiany barw politycznych? Karczewski nie chciał odpowiedzieć na to pytanie.

ycipk-3tl0ct

- Ale rozmowy trwały, trwają i zawsze będą trwały. Nie możemy się oddzielić od naszych kolegów z Platformy Obywatelskiej żelazną kurtyną. To jest normalne, że rozmawialiśmy, rozmawiamy i będziemy rozmawiać. Chyba, że oni nie będą chcieli z nami rozmawiać, to wtedy nie będziemy rozmawiać - mówił Stanisław Karczewski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: TVN24

ycipk-3tl0ct
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tl0ct

ycipk-3tl0ct
ycipk-3tl0ct