Trwa ładowanie...

Niemka planuje ślub z bratem zamachowca z Berlina. Później zamierza sprowadzić go do Niemiec

Kobieta poznała brata Walida Amriego na Facebooku, kilka dni po zamachu w Berlinie, którego z zimną krwią dokonał jego brat. Niemka nie mówi po arabsku, a Walid po niemiecku, dlatego porozumiewają się za pomocą łamanego francuskiego. Bariera językowa jednak nie jest dla nich problemem, co więcej niedługo zamierzają się pobrać i zamieszkać wspólnie w Berlinie.

Share
Niemka planuje ślub z bratem zamachowca z Berlina. Później zamierza sprowadzić go do Niemiec
Źródło: PAP
d3ggi3u

Do inforamcji dorarł niemiecki dziennik "Bild", który ujawnił, że dwa dni po zabiciu Anisa w Mediolanie 34-latka wysłała bratu terrorysty kondolencje na Facebooku. Mężczyzna był poruszony tym gestem i zaczął korespondować z kobietą.

Para zaledwie po trzech miesiącach znajomości zakochała się w sobie i planuje wspólną przyszłość. Ślub ma odbyć się w Tunezji, ale po dopełnieniu wszystkich formalności Susanne zamierza ściągnąć przyszłego męża do swojego kraju.

W wyniku zamachu terrorystycznego, którego sprawcą był brat Walida zginęło 12 osób, w tym polski kierowca ciężarówki, którą zamachowiec wykorzystał do wjechania w tłum na targu bożanarodzeniowym.

źródło: express polish

d3ggi3u

Podziel się opinią

Share
d3ggi3u
d3ggi3u
Więcej tematów