Trwa ładowanie...

Nie żyje syn Leszka Millera. Ciało znaleziono w jego domu

Zgodnie z wstępnymi ustaleniami śledczych 48-letni Leszek Miller jr popełnił samobójstwo. Ciało syna byłego premiera znaleziono w jego domu w niedzielę. W przesłanej WP odpowiedzi rzecznik prokuratury stwierdził, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Share
Nie żyje syn Leszka Millera. Ciało znaleziono w jego domu
Źródło: East News, fot: Jacek Domiński/Reporter
d3yfpij

W poniedziałek śmierć syna byłego premiera potwierdził w odpowiedzi przesłanej WP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

"Ciało Leszka M. zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą" - czytamy.

Ciało Leszka Millera jr. zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. "Zostanie również pobrany materiał do badań toksykologicznych" - dodano w komunikacie.

d3yfpij

Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia Leszka M. namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życia. "Jest to kwalifikacja robocza śledztwa przyjmowana w przypadku tego typu zdarzeń" - zastrzegł prok. Łapczyński w komunikacie przesłanym WP.

Śmierć Leszka Millera jr. Poinformowała o niej Monika Miller

"Przepraszam was wszystkich... Nie jestem w stanie teraz prowadzić swojego Instagrama. Obiecuję że wrócę, kiedy sobie z tym wszystkim poradzę... You can finally rest in peace now Dad... (W końcu możesz spoczywać w pokoju tato)" – napisała na portalu społecznościowym Monika Miller, córka Leszka Millera juniora.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Afrykanie idą do Europy. Ryzykują życiem, a potem żałują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yfpij

Podziel się opinią

Share
d3yfpij
d3yfpij
Więcej tematów