Trwa ładowanie...

Nie da się wbić klina między Kaczyńskiego a Macierewicza? Polityk PiS studzi emocje

W Prawie i Sprawiedliwości jest kilka osób, które się znają i współdziałają ze sobą od 45 lat albo więcej - przekonuje Piotr Naimski. - Nie da się wbić klina między Jarosława Kaczyńskiego a Antoniego Macierewicza - zapewnia sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.

Share
Nie da się wbić klina między Kaczyńskiego a Macierewicza? Polityk PiS studzi emocjeŹródło: Agencja Gazeta, fot: Sławomir Kamiński
d20mkok

"W PiS jest kilka osób, które się znają od 45 lat"

We wtorek w TV Republika Piotr Naimski komentował w ten sposób doniesienia kojarzonych z opozycją mediów, według których istnieje spór między prezesem PiS a ministrem obrony narodowej.

- To jest tak, że jak nie można zwyciężyć przeciwnika w całości, to należy go podzielić - powiedział sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.

- W Prawie i Sprawiedliwości jest kilka osób, które się znają i współdziałają ze sobą od 45 lat albo więcej i jeżeli komuś się wydaje, że można wbić klin pomiędzy tych ludzi, to się po prostu głęboko myli - dodał.

d20mkok

"Głównym celem jest niepodległość Polski"

Naimski zwricał uwagę, że zarówno Antoni Macierewicz, jak i Jarosław Kaczyński, a także on, działali razem jeszcze w latach 70. w KSS "KOR".

- Jest jeszcze parę osób w PiS, takich, które przeszły przez te wszystkie lata, współpracując i rozumiejąc, że głównym celem jest niepodległość Polski, i tak pozostaje - mówił.

- Jeżeli komuś roi się, że może tutaj podzielić nas, lepiej niech się zajmie czymś innym - dodał Naimski.

Źródło: WP, TV Republika

d20mkok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20mkok
d20mkok
Więcej tematów