Trwa ładowanie...
ycipk-351uca

Nie chcą książki o matce Madzi. Empik zareagował

Redaktor naczelna Gali, Izabela Bartosz, postanowiła napisać książkę o losach Katarzyny Waśniewskiej. Publikacja "Wybaczcie mi" wywołała burzę. Internauci byli tak zażenowani książką, że ją zbojkotowali. Empik postanowił wycofać się z przedsprzedaży pozycji wartej niecałe 32 złote - informuje "Super Express".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Waśniewska
Katarzyna Waśniewska (PAP, Fot: Łukasz Szostek)
ycipk-351uca

Jeszcze niedawno Empik reklamował książkę o Katarzynie Waśniewskiej następująco: "Co teraz myśli? Jak chce żyć dalej? Czego żałuje? Ta książka nie jest próbą wyjaśnienia, co się stało 24 stycznia, w dniu śmierci małej Madzi. To raczej próba spojrzenia w duszę młodej kobiety, która potrafiła kłamać tak przekonywująco, że nie było nikogo, kto by jej nie uwierzył".

Jednak po licznych, negatywnych komentarzach internautów pod adresem Empiku, który wprowadził książkę do przedsprzedaży, księgarnia szybko zareagowała i postanowiła wycofać książkę.

Książka o matce Madzi ma ukazać się pod koniec maja. Wydawca "Wybaczcie mi" zapowiada, że książka ma "nie snuć dalszych domysłów, co stało się w dzień śmierci dziecka". Autorka Izabela Bartosz chce przyjrzeć się duszy 22-letniej Katarzyny i spróbuje odpowiedzieć na pytanie co kryje się w umyśle kobiety, "która przeżyła tyle dramatycznych chwil". Redaktor naczelna Gali kreśli sylwetkę Katarzyny Waśniewskiej na podstawie rozmów z nią samą, z jej mężem Bartłomiejem, rodziną i znajomymi, wreszcie z osobami z dalszego otoczenia.

ycipk-351uca
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-351uca

ycipk-351uca
ycipk-351uca