Trwa ładowanie...
dkdrxvi
policja

'Nagranie dedykujemy rodzicom dzieci". Brutalne pobicie w Płońsku

Kamery Miejskiego Ośrodka Kultury w Płońsku nagrały brutalne pobicie. "Młodzież, w tym także nastolatki w wieku gimnazjalnym bawili się w dniu świętego Patryka naprawdę ostro, co widać także na niepublikowanych fragmentach filmu" - czytamy na profilu MCK.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
'Nagranie dedykujemy rodzicom dzieci". Brutalne pobicie w Płońsku
(Facebook)
dkdrxvi

Do zdarzenia doszło 17 marca po godz. 21. "Świadków brutalnego pobicia było wielu. Młodzież, w tym także nastolatki w wieku gimnazjalnym bawili się w dniu świętego Patryka naprawdę ostro, co widać także na niepublikowanych fragmentach filmu. Zdecydowaliśmy się upublicznić najbardziej brutalny fragment filmu z monitoringu, dedykując go rodzicom dzieci, które uczestniczyły w tej imprezie i mogły mimochodem znaleźć się na miejscu skopanego chłopaka" - czytamy na profilu MCK na Facebooku.

Pracownicy MCK na miejsce wezwali policję, ale jak piszą "patrol przyjechał i odjechał ok. 30 minut po zdarzeniu". Portal rmf24.pl informuje, że funkcjonariusze zapewnili, iż zajmą się sprawą. Będą ustalać, kim jest poszkodowany i nakłaniać go do złożenia zawiadomienia. Policja ma też wyjaśniać, jak szybko patrol był na miejscu.

dkdrxvi

Podziel się opinią

Share
dkdrxvi
dkdrxvi
Więcej tematów