Trwa ładowanie...

Na sali zabaw w Bytomiu dzieci musiały podpisać cyrograf

W jednej z bytomskich sal zabaw podczas halloweenowej zabawy dzieci podpisywały cyrograf, w którym oddawały duszę diabłu w zamian za dobrą zabawę. Zdjęcie cyrografu pojawiło się w mediach społecznościowych i wywołało spore oburzenie. Właścicielka sali zabaw przyznaje, że przeoczyła treść cyrografu, a jego treść była błędem.

Share
Na sali zabaw w Bytomiu dzieci musiały podpisać cyrograf
Źródło: WP.PL, fot: Izabela Trzaska
d1uwazr

Cyrograf brzmiał:

"Ja, niżej własnoręcznie podpisany wampir/czarownica niniejszym zgodnie i bez protestu ofiarowuję swoją duszę diabłu w zamian za udaną zabawę, zobowiązuję się jednocześnie do przestrzegania ustalonych niżej zasad:"

Wszystko wskazuje, że uczestniczące w balu dzieci musiały obowiązkowo podpisać to oświadczenie, gdyż w taką formę przybrał regulamin uczestnictwa w zabawie -informuje Gość Niedzielny. Jednak po medialnym szumie, jaki wywołał cyrograf, właścicielka klubu przyznała, iż był on błędem. Przekonuje, że rodzice wchodząc na salę byli poinformowani o przygotowanych zabawach, wśród których znalazło się także podpisanie cyrografu. Jak przyznała, przeoczyła tekst regulaminu-cyrografu.N

Źródło: Gość Niedzielny

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1uwazr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uwazr
d1uwazr
Więcej tematów