Trwa ładowanie...

Na poznańskiej Cytadeli będzie można zobaczyć w akcji... latające psy

W najbliższy weekend w Poznaniu odbędą się zawody Dog Chow Disc Cup, w czasie których będzie można podziwiać pokazy umiejętności psów łapiących frisbee i skaczących do wody.

Na poznańskiej Cytadeli będzie można zobaczyć w akcji... latające psyŹródło: wikipedia.org, fot: Ron Armstrong
d386e7l
d386e7l

Zawody Disc Chow Disc Cup już na stałe wpisały się w kalendarz letnich imprez w Poznaniu. Na polanie obok Dzwonu Pokoju na Cytadeli po raz kolejny zmierzą się psy i ich właściciele w przeróżnych konkurencjach, z których najważniejsze to toss & fetch, w której pies musi złapać w locie dysk frisbee rzucony na odległość kilkudziesięciu metrów oraz freestyle, w którym właściciel przy użyciu frisbee prezentuje różne tricki wykonywane przez swojego czworonogiego partnera.

Inną efektowną konkurencją jest dog dvinig, w którym czworonogi rywalizują w konkursie na najdłuższy skok do basenu z wodą.

Ale Kejtrówka to nie tylko zawody z udziałem psów od lat trenujących łapanie frisbee, ale przede wszystkim festyn z atrakcjami dla wszystkich psiaków. Każdy będzie mógł przyprowadzić swojego pupila i zgłosić go do konkursu na najdłuższego, najkrótszego, najwyższego i najniższego psa albo psa o najdłuższych uszach.

Organizatorzy zadbali także o liczne gry, zabawy i animacje dla dzieci.

Impreza odbędzie się zarówno w sobotę jak i niedzielę (27-28 czerwca) w godzinach od 10 do 18.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d386e7l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d386e7l
Więcej tematów