Trwa ładowanie...

Miedwiediew: świat zaczął naprawdę liczyć się z Rosją jak niegdyś z ZSRR

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew uważa, że ​​w wyniku "specjalnej operacji wojskowej" świat zaczął się "liczyć z Rosją jak z ZSRR, a nawet czymś poważniejszym".

Miedwiediew: świat zaczął naprawdę liczyć się z Rosją jak niegdyś z ZSRR Miedwiediew: świat zaczął naprawdę liczyć się z Rosją jak niegdyś z ZSRR Fot: East News, Laski Diffusion
dgdemus
dgdemus

Wiele informacji o przebiegu wojny, które podają rosyjskie media państwowe, prawdopodobnie nie jest prawdziwych. Takie doniesienia mogą być elementem wojny informacyjnej ze strony Federacji Rosyjskiej.

"Cele specjalnej operacji wojskowej zostały ogłoszone przez prezydenta Rosji i, jak wiadomo, polegają one na ochronie obywateli Donbasu oraz denazyfikacji i demilitaryzacji Ukrainy. Tutaj wszystko jest jasne i cele zostaną osiągnięte" – napisał na kanale Telegram Miedwiediew.

Miedwiediew: niedawno było inaczej

Miedwiediew stwierdził, że "świat zaczął naprawdę liczyć się z Rosją. Podobnie jak ze Związkiem Radzieckim. Nawet czymś poważniejszym sądząc po nałożonych sankcjach".

dgdemus

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa napisał, że ​​"niedawno było inaczej". "Pamiętam obecność naszego kraju w G8. Kiedyś nawet nie zostaliśmy zaproszeni na spotkanie G7, na którym omawiano kwestie gospodarcze, a czasem i obronne krajów zachodnich" – podał przykład.

"Dlatego tak ważne jest, aby kraj był szanowany i brany pod uwagę. Tak właśnie powinna być Wielka Rosja" - przekonuje wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

źródło: TASS

Przeczytaj także:

dgdemus

Mają oszczędności w dolarach, muszą płacić rublami. Tak ratuje się Rosja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dgdemus
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Elementem współczesnej wojny jest wojna informacyjna, a sekcje komentarzy stają się celem działań farm trolli. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć komentarze pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dgdemus
Więcej tematów