Trwa ładowanie...
d3i7325

Makabryczne odkrycie podczas gaszenia pożaru w Kaliszu. W pustostanie znaleziono zwęglone zwłoki

Kilka minut po północy w pustostanie przy ul. Wrocławskiej w Kaliszu pojawił się ogień. Strażacy podczas akcji gaszenia budynku dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli zwęglone zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Makabryczne odkrycie podczas gaszenia pożaru w Kaliszu. W pustostanie znaleziono zwęglone zwłoki
(Facebook/Kalisz24INFO)
d3i7325

Dyżurnu Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu o pożarze został poinformowany przez świadków zdarzenia przebywających na pobliskim dworcu. Ogień strawił znaczną część budynku, a w środku znaleziono meble, tekstylia i inne elementy pozostawione przez bezdomnych. Dokonano również makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znaleziono zwęglone zwłoki.

- Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości denata - poinformowała portal Kalisz24 Info mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji. Okazuje się, że tragicznie zmarły mężczyzna miał wcześniej prosić o pomoc medyczną. O konieczności wezwania karetki pracowników dworca poinformował inny bezdomny, jednak pogotowie odmówiło interwencji.

Rzeczniczka policji potwierdza, że jedna osoba została wezwane na komendę, gdzie jest przesłuchiwana. Budynek znajdujący się w sąsiedztwie dworca PKS jest właśnością miasta.

d3i7325

Podziel się opinią

Share

d3i7325

d3i7325
Więcej tematów